I SOCHACZEWSKI BIEG WĄSKIM TOREM

Zdjęcia i foto: I SOCHACZEWSKI BIEG WĄSKIM TOREM Biegi sochaczew

W niedzielę dnia 8 maja 2016 roku w Sochaczewie po raz pierwszy odbędzie się Sochaczewski Bieg Wąskim Torem. Bieg jest atrakcją przygotowaną przez UKS Dragon Fight Club oraz towarzyszącą akcji charytatywnej „Motoserce” organizowanej przez Boruta MC Poland. Jego celem jest popularyzacja biegania i aktywnego wypoczynku oraz promowanie zdrowego stylu życia wśród mieszkańców Sochaczewa. Start, meta i trasa biegu ok. 800 m będą na terenie Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie (Sochaczew, ul. Towarowa 7). Zgłoszenia na bieg dokonuje się osobiście w dniu biegu w biurze zawodów.

W biegu może wziąć udział każdy, kto ma ukończone 15 lat, nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w biegu, dokona zgłoszenia w biurze zawodów oraz wypełni i podpisze przygotowane przez organizatora oświadczenie (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda rodzica/opiekuna). Panie i panowie bedą mogli sprawdzić się w dwóch klasyfikacjach: generalnej i kobiet.

Program imprezy i formuła biegu:
10:00 – 11:45 – zgłoszenia do biegu w biurze zawodów (teren muzeum)
12:00 – 13:00 – biegi eliminacyjne: uczestnicy zostaną podzieleni na 10– osobowe grupy, których starty odbywać się będą w 10 - 15 – minutowych odstępach
13:00 – bieg główny
ok. 14:00 – zakończenie imprezy


Serdecznie zapraszamy mieszkańców Sochaczewa i okolic na pierwszy w historii bieg organizowany na terenie Muzeum Kolei Wąskotorowej.

DRAGON FIGHT CLUB

Arvena

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy