I Turystyczny Maraton Kajakowy: Szlakiem Podróżniczka

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: I Turystyczny Maraton Kajakowy: Szlakiem Podróżniczka Rekreacja sochaczew

W dniu 6 sierpnia odbędzie się I Turystyczny Maraton Kajakowy pod hasłem „Szlakiem podróżniczka” oraz imprezy towarzyszące. 


Przypomnijmy: podróżniczek to rzadki ptak wędrowny pojawiający się w naszej gminie podczas przelotów. W roku 2015 został on wybrany przez internautów jako „znak natury” Iłowa i okolic. Odtąd podróżniczek często staje się symbolem, który towarzyszy wielu atrakcjom organizowanym w tutejszej gminie, jak: festyny inne imprezy rekreacyjne czy sporty wodne. 

Spływ „Szlakiem podróżniczka” odbędzie się na Wiśle na trasie Czerwińsk nad Wisłą – przystań wodna w Suchodole (trasa półmaratonu 24 km). Start spływu o godz. 10.00 na terenie dawnego portu w Czerwińsku nad Wisłą. Informacja oraz rezerwacja miejsc pod nr tel. 602- 265 -239. Tego samego dnia będzie także można wziąć  udział w Olenderskim Rajdzie Rowerowym na trasie Suchodół - Wiączemin – Suchodół. Start rajdu o godz. 11.00 z przystani w Suchodole. O godz. 17.00 odbędą się zawody kajakowe o puchar wójta gminy Iłów. Wieczorem organizatorzy zapraszają mieszkańców gminy i przyjezdnych gości na zabawę taneczną, w której będzie można uczestniczyć w godz. 16.00-24.00.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy