I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MISTRZEM POLSKI

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: I TY MOŻESZ ZOSTAĆ MISTRZEM POLSKI Sporty walki sochaczew

Zapraszamy wszystkich, którzy nie boją się wyzwań do nowo tworzonej sekcji Dragon Fight Club 

Pierwszy trening nowej grupy początkującej odbędzie się już jutro we wtorek 2 września o godz. 17:00 na małej sali "Ogrodnika" przy ul. Piłsudskiego 63.

Nowa sekcja tworzona jest z myślą o osobach, które do tej pory nie miały styczności z MMA - treningi prowadzone będą całkowicie od podstaw. Pozwolą one wszystkim chętnym na dołączenie do grona wyszkolonych przez nas mistrzów Polski amatorskiego MMA. Zadba o to profesjonalna kadra trenerska w sprawdzonym składzie. Głównymi instruktorami, specjalistami od każdej płaszczyzny wszechstylowej walki wręcz, są oczywiście Sławomir i Piotr Cypel. Od października ponownie do kadry dołączy dwukrotny mistrz świata w Muay Thai Marcin "Różal" Różalski, zawodnik KSW TEAM, który obecnie jest w trakcie intensywnych przygotowań do kolejnego startu na ringu KSW 4 października.


Treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki o godz. 17:00 oraz w soboty o godz. 11:00 na małej sali "Ogrodnika" (ul. Piłsudskiego 63). Chętnych do uczestniczenia w nich prosimy o zabranie ze sobą stroju sportowego (T-shirt oraz szorty/spodnie sportowe) - preferujemy praktyczny kolor czarny - oraz butelki z wodą.

Nowość!!!!!

Od przyszłego tygodnia rusza również nabór dla dzieci w wieku szkolnym.
Zajęcia będą się odbywały na sali Judo, MOSiR przy ulicy Olimpijskiej 3.


Mieszane style walki to połączenie najlepszych technik Muay-Thay, BJJ, zapasów i samoobrony.

Treningi mieszanych stylów walki pozwalają nabrać kondycji fizycznej, poprawiają koordynację i doskonalą wytrzymałość.

Nasi trenerzy pokażą Wam piękno i siłę jaka drzemie w mieszanych stylach walki i udowodnią, że jest to doskonała forma aktywności na zbliżające się chłodne wieczory!

Prowadzimy również treningi indywidualne!ZAPRASZAMY!

DRAGON FIGHT CLUB

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy