Verde Giardino - idealne miejsce na wyjątkowe przyjęcie

/ 6 zdjęć
Zdjęcia i foto: Verde Giardino - idealne miejsce na wyjątkowe przyjęcie  Rekreacja sochaczew
+1

Światło świec otulające kościelne nawy. Cisza i oczekiwanie. Pierwszy krok panny młodej w zwiewnej białej sukni wywołuje szeroki uśmiech na twarzach gości.


Te kilka tak ulotnych chwil to zapowiedź wspólnych dni. Wieczory i poranki. Codzienność oraz wyjątkowe chwile. Oczekiwanie na narodziny i woda na główce dziecka  podczas chrztu.  Tort na urodzinach najważniejszej na świecie osoby, matki. Kwiaty podarowane za poświęcenie w pracy. Konferencja kończąca wspólny projekt. Toast, śpiew i śmiech. Sztuczne ognie zwiastujące nowy rok. Dziś przy każdej z tych uroczystości towarzyszy nam sala bankietowa. Sala gdzie najlepiej można przekonać się o istotności oraz wyjątkowości takiego miejsca to Dom Weselny Verde Giardino. 


Grupa osób, dyskretnie pracująca nad organizacją całego przyjęcia zawsze gotowa do pomocy. Pięknie przystrojone stoły zapraszają do poczęstunku. Jakie powinno być idealne przyjęcie? Wyjątkowe, fachowe i pozostawiające piękne wspomnienia. 


Właściciele Domu Bankietowego Verde Giardino zwracają uwagę na każdy szczegół od powitania aż do pożegnania ostatniego gościa. Ważnym elementami całości przyjęcia jest umowa, menu czy wystój sali. W ofercie Verde Giardino znajdziemy wiele propozycji menu na każda okazję. Znajdziemy oferty tematyczne, szeroką gamę przystawek, słodkich dekoracji, owocowych fantazji. Kulminacyjnym punktem przyjęcia jest tort, najwięcej zaś emocji kulinarnych wzbudzają dania gorące przygotowywane przez szefa kuchni. 


Dom bankietowy Verde Giardino cieszy się ogromnym powodzeniem wśród par młodych szukających idealnego miejsca na wyjątkowe przyjęcie. Jest również miejscem spotkań rodzinnych na okazje takie jak chrzciny, komunie czy wszelkie okolicznościowe bankiety. Pracownicy zadbają o perfekcyjne przygotowanie całości imprezy. Powitają wszystkich gości wysokiej klasy szampanem na rozpoczęcie fantastycznej zabawy w pięknych wnętrzach lokalu. Smak tradycyjnych, ale i na życzenie klienta wyszukanych potraw, na długo pozostanie w pamięci biesiadników. Delikatny aromat lubczyku wzbudzi miłość gości i z pewnością będzie tęsknie wspominany w przyszłości. 


Co jeszcze czyni Dom Bankietowy Verde Giardino tak wyjątkowym?

Miejsce organizacji przyjęcia powinno być przychylne dla każdego klienta. Inne oczekiwani mają pary młode, rodzice, organizatorzy szkoleń firmowych czy jubileuszy. Każdy będzie mógł liczyć na fachową radę oraz wykonanie przyjęcia dostosowanego do indywidualnych potrzeb. 


Sale Verde Giardino mogą być miejscem na organizację szkoleń oraz konferencji firmowych. Do dyspozycji organizatorów są dwie sale z możliwością ich podziału na mniejszą przestrzeń. Zaciemnienie sal pomaga w przeprowadzeniu specjalistycznego szkolenia z wykorzystaniem rzutników. Części panelu konferencji czy szkolenia mogą zostać podzielone przerwą kawową wzbogaconą finger food czy oferta obiadową.  


Każdy z organizatorów czy to przyjęcia weselnego, bankietu, konferencji lub szkolenia może liczyć na dostosowanie obiektu do swoich potrzeb. W ofercie bowiem znajdują się pokoje hotelowe w różnych konfiguracjach. W pokojach dwu oraz trzyosobowych można ulokować ponad 60 osób. Pokoje o wysokim standardzie spełnią wymagania nawet bardzo wymagającego klienta. 


Jakie są dodatkowe atrakcje?

Teren obiektu to pięknie zaprojektowany ogród. Wśród zieleni znajdziemy tam zarybiony staw, altany do wypoczynku bądź organizacji przyjęć na powietrzu. Miejsce posiada także atrakcje dla dzieci oraz oazy spokoju dla gości pragnących nieco ciszy i relaksu. Grupą o którą właściciele Verde Giardino dbają w szczególności są najmłodsi uczestnicy przyjęć. Dzieci będą zachwycone biegając wśród zielonych alejek oraz bawiąc się w specjalnie przygotowanej sali zabaw wewnątrz budynku. Kolorowe baseny z kulkami a także ogromne zjeżdżalnie czy ściany wspinaczkowe zapewnią zabawę na długie godziny milusińskim a rodzicom zapewnią chwilę dla siebie.  


Wybierając Dom Bankietowy Verde Giardino mamy pewność, iż najważniejsze chwile w naszym życiu będą wyjątkowe. Otoczenie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego będzie okazją do wypoczynku, smaczne menu, wyjątkowe sale zabaw dla dzieci, ogród, doświadczenie w organizacji szkoleń i konferencji, piękne sale z fachową kadrą zadbają o wysoką  klasę organizacji przyjęcia. Wybierając Verde Giardino wybieramy jakość i doświadczenie. 

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy