Idzie zima.... Hela dorzuć gumiaka do pieca

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Idzie zima.... Hela dorzuć gumiaka do pieca Zdrowie sochaczew

21:30 -  29 września..... i co tu komentować?


Zaczyna się kolejny rok dramatycznego stanu powietrza w mieście.   ledwie +5 stopni wieczór i zaczynamy palenie oponami, butelkami oraz "byle czym"  Efekty są oczywiste dla każdego kto teraz otworzy okno.  Świetnie iż punkty pomiarowe zaistniały skończy się wmawianie iz u nas jest czyste powietrze.


Zaczynamy z grubej rury.... 500% normy!!!

Poniżej odczyty na żywo.

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

markJmarkJ
0
Nie ma co się dziwić jakości powietrza , jak są tacy choćby w pewnym miejscu na Środkowej , rozpalają plastykami , lub lepikiem i tak jest od lat , żby to robili z biedy , do najbiedniejszych nie należą .

(2018-09-30 00:24)
linulinu
0
Biegam w okolicach Zelazowa Wola, Mokas, pózniej ul. Smolna - WSZĘDZIE SYF Z KOMINA, czasami nie da się oddychać tak je**ie !

Plastik, smieci, to wszystko czuć we wdychanym powietrzu. (2018-09-30 09:57)
lokalnylokalny
0
Można sobie o tym pisać, a i tak nikogo to nie interesuje. Rozmawiałem ostatnio z takim palaczem i stwierdził, że najważniejsze, że ma tanio jak sobie spali to i owo. Można zrobić z tym porządek, ale trzeba chcieć i podjąć działania. Można przeprowadzać kontrole i pobierać próbki do badań, są również urządzenia do badania wilgotności biomasy (czy nie przekracza poziomu 20% wilgotności). Tak właśnie się robi w wielu miastach w Polsce, ale na szczęście dla palaczy fajansu nie w Sochaczewie. Tu takich ludzi się usprawiedliwia, stwierdzając że oni sobie tylko wodę chcą podgrzać. (2018-09-30 21:06)
robbo2krobbo2k
0
Kolejny wieczor i znów to samo. Tak naprawde syf robia ci co wieczorami pala smieci. Jak ktos utrzymuje piec na ekogroszek non stop to z jego komina nie lecu zaden dym bo tak wyglada spalanie ekogroszku. jak dymi to musi byc albo rozpalanie albo smieci. Dlatego kazdego wieczora mamy wzrost syfu nad miastem. (2018-10-01 22:29)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy