Igrzyska sportów nieolimpijskich z sochaczewianami

Zdjęcia i foto: Igrzyska sportów nieolimpijskich z sochaczewianami Ratownictwo wodne sochaczew

W dniach 17-19 marca we Wrocławiu odbyło się zgrupowanie Reprezentacji Polski, które miało na celu wyłonienie 14-sto osobowej reprezentacji na Igrzyska Sportów Nieolimpijskich - The World Games. 
Na nowym obiekcie przy ulicy Wejherowskiej, wszyscy którzy chcieli walczyć o miejsca w kadrze rywalizowali w 5-ciu konkurencjach indywidualnych, które zostaną rozegrane na TWG 2017 oraz w konkurencjach specjalnie przygotowanych przez trenerów, aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do składu osobowego sztafet.

Kwalifikacje do Kadry dały szansę zapoznać się z obiektem na którym, wkrótce będzie toczyła się rywalizacja podczas Mistrzostw Polski i zawodów The World Games.

Po całym dniu zmagań trenerzy po burzliwych dyskusjach zdecydowali z którymi osobami widzą szanse współpracy dalej. Skład Reprezentacji Polski prezentuje się następująco:

Kadra Kobiet:

1. Alicja Tchórz 
2. Anna Nocoń
3. Karolina Faszczewska 
4. Weronika Śliczniak
5. Alicja Ulicka 
6. Dominika Kossakowska
7. Julia Wróbel

Kadra Mężczyzn:

1. Adam Dubiel
2. Bartosz Stanielewicz 
3. Wojciech Kotowski 
4. Cezary Kępa 
5. Paweł Borycki 
6. Hubert Nakielski 
7. Bartosz Makowski

Równolegle we Wrocławiu miało miejsce szkolenie sędziów, którzy zdobywali uprawnienia międzynarodowe klasy C, aby również móc uczestniczyć w tej najważniejszej sportowej imprezie 2017 go roku w Polsce. Tym samym kolejnymi osobami reprezentującymi Sochaczew na tej imprezie będą Dariusz Stefaniak i Patryk Sobieraj.

Teraz przed zawodnikami start na Grand Prix Polski w Sochaczewie oraz Letnie Mistrzostwa Polski we Wrocławiu, które będą ostatnim sprawdzianem przed The World Games. Zawodnikom powołanym do Reprezentacji gratulujemy i życzymy dalszej wytrwałości w treningach.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy