II GALA NAUCZYCIELSKICH OSKARÓW I TURNIEJ „FAMILIADA” W RYBNIE

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: II GALA NAUCZYCIELSKICH OSKARÓW I TURNIEJ „FAMILIADA” W RYBNIE Edukacja sochaczew
+3

W dniu 14 października 2018 roku w Szkole Podstawowej w Rybnie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Sala sportowa w Szkole Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie zamieniła się na chwilę w profesjonalną salę, z czerwonym dywanem i piękną dekoracją gdzie uczniowie mogli wręczyć statuetki „Oskarów” i dyplomy swoim nauczycielom. Nagrodzeni zostali ci, których wcześniej uczniowska kapituła wybrała drogą głosowania. W tym roku szkolnym nauczyciele typowani byli w 12 specjalnych kategoriach.

Oto następujące kategorie Oskarów i jego zwycięzcy:

Mikrofon Roku- Dorota Jóźwiak

Superniania - Agnieszka Szlacheta Górecka

Gołębie Serce- Barbara Machnicka

Społecznik roku –Dorota Kaniewska

Niebiański Spokój –Piotr Feliga

Złoty Pędzel-Ewa Walisiewicz

Szybki Bill-Beata Gawryszczak

Anioł Stróż-Aleksandra Wolanin

Przyjaciel Zwierząt-Tomasz Ert-Ebert

Wróżka Czystości-Elżbieta Tabara

Super fryzura-Agnieszka Pietrzak

Super umysł-Anna Siekiera

Całość gali zakończył turniej znanego wszystkim teleturnieju Familiada. Wystąpiły w nim rodziny uczniów, których reprezentował samorząd uczniowski oraz rodzina nauczycieli. Rywalizacja była bardzo zacięta. Konkurs składał się z 8 rund. W każdej z nich uczestnicy mogli wykazać się wiedzą z różnych dziedzin. Teleturniej przebiegał w wesołej i przyjemnej atmosferze, zarówno zawodnicy jak i zgromadzona publiczność bardzo dobrze się bawiła. Ostatecznie familiadę wygrała drużyna nauczycieli.

 

Marta Stańczyk

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie im. Zygmunta Pruskiego wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy