II Halowy Turniej Mikołajkowy Teresin'2015

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: II Halowy Turniej Mikołajkowy Teresin

Sobota w hali teresińskiego GOSiR-u upłynęła pod znakiem piłki nożnej w wykonaniu kobiet i dziewcząt. Osiem drużyn z czterech klubów rywalizowało w II Halowym Turnieju Mikołajkowym. Zawody zostały bardzo sprawnie przeprowadzone i przebiegały w przyjaznej atmosferze.


Walka na boisku była bardzo zacięta, a poszczególne mecze stały na wysokim poziomie. Wiele futbolistek zaprezentowało technikę, której nie powstydzili by się nasi miejscowi piłkarze. Duża ilość strzałów, bramkarskie parady i piękne gole były ozdobą zawodów. Gospodynie spisały się dobrze zajmując drugie i szóste miejsce.


Jednym z najbardziej zaciętych i dramatycznych meczów było spotkanie półfinałowe pomiędzy zespołami z Teresina i Zgierza. Gospodynie wyszły na prowadzenie po strzale Darii Dąbrowskiej. Kilkadziesiąt sekund przed końcem bramkarka Marcelina Walaszek głupio sfaulowała rywalkę i została ukarana żółtą kartką. Kilka sekund przed ostatnim gwizdkiem jedna z rywalek oddała strzał z wolnego. Piłka wpadła do siatki równo z końcowym gwizdkiem. O awansie do finału miały zdecydować rzuty karne. Te skuteczniej wykonały futbolistki z Teresina.


Drużyny Mariusza Zborowskiego zagrały w następujących składach:

KS Teresin: Marcelina Walaszek, Patrycja Dąbrowska, Martyna Rozparzyńska, Daria Dąbrowska, Monika Ziółkowska, Aleksandra Ślubowska oraz Olga Janiszek

KS II Teresin: Paulina Pietruszewska, Wiktoria Mechlińska, Martyna Sokołowska, Aleksandra Kozłowska, Sylwia Michalska, Wioletta Banaszek, Maja Pietruszewska oraz Oliwia Janas


Wyniki KS Teresin

Eliminacje grupowe

KS Teresin – KS Raszyn 2:2

KS Teresin – Ząbkovia Ząbki 2:2

KS Teresin – UMKS Zgierz 4:2

KS II Teresin – KS II Raszyn 1:3

KS II Teresin – Ząbkovia II Ząbki 2:2

KS II Teresin – UMKS II Zgierz 0:0

Półfinał

KS Teresin – UMKS II Zgierz 1:1 rzuty Karne: 2-1

mecz o V miejsce

KS II Teresin – Ząbkovia Ząbki 0:2

Finał

KS Teresin – KS II Raszyn 0:3


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy