II miejsce Anety Gonty w Ogólnopolskim Mityngu LA w Koszalinie

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: II miejsce Anety Gonty w Ogólnopolskim Mityngu LA w Koszalinie Biegi sochaczew

23 sierpnia w Koszalinie odbył się Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny pierwszej klasy sportowej. W gronie 421 zawodników biorących udział w zawodach na starcie stanęła grupa KM Aktywni Sochaczew trenowana przez Emanuela Zimnego.

Wszyscy młodzi zawodnicy spisali się znakomicie poprawiając swoje rekordy życiowe.

W biegu na 400 metrów kobiet Aneta Gonta zajęła 2 miejsce z wynikiem 64.63.

Na 600 metrach rywalizował Mikołaj Wosiński. Ostatecznie zajął 11 miejsce poprawiając rekord życiowy o 14 sekund!!! Obecnie wynosi on 1.41.75.

W sprincie na 200 metrów mieliśmy dwójkę reprezentantów. Aleksandra Pietruszka pokonała dystans w 32.29. Zajęła 22 miejsce w rywalizacji pań. Tu warto zaznaczyć że była ona najmłodszą zawodniczka w tej konkurencji.

Biegający trener Emanuel Zimny pokonał ten sam dystans co Ola w czasie 24.60 i jest to najlepszy w tym sezonie jego wynik. W stawce 19 zawodników zajął 8 miejsce.

Wyjazd był bardzo fajnym połączeniem wypoczynku i startu. Dzień wcześniej wypoczywaliśmy nad morzem w Mielnie.

Podczas zawodów poznaliśmy oraz przyglądaliśmy się jak trenuje Małgorzata Hołub - 5 zawodniczka Mistrzostw Europy w Zurichu na dystansie 400 metrów.