II Mikołajkowy Turniej Badmintona

Zdjęcia i foto: II Mikołajkowy Turniej Badmintona Badminton sochaczew

Przed nami II Mikołajkowy Amatorski Turniej Badmintona, który odbędzie się w sobotę, 5 grudnia. Tradycyjnie rozegrany zostanie w sali gimnastycznej ZS RCKU przy ul. Marsz. J. Piłsudskiego w Sochaczewie, a jego organizatorem jest Stowarzyszenie Działamy Sprawnie – Tworzymy Lepiej „Przez sport w przyszłość”.

 

Współorganizatorami tego sportowego wydarzenia są: ZS RCKU w Sochaczewie oraz Starostwo Powiatowe w Sochaczewie. Podobnie, jak w przypadku organizacji wcześniejszych turniejów badmintona, tak i tym razem organizatorom zależy na popularyzacji tej dyscypliny, a także na integracji młodzieży i dorosłych poprzez sport i rekreację.

Turniej rozpocznie się o godz. 13.00 w sali sportowej „Ogrodnika” w sobotę, 5 grudnia, korty dla uczestników dostępne będą od godz. 12.00. Turniej rozegrany zostanie w następujących kategoriach: singiel junior do lat 15, singiel kobiet oraz singiel mężczyzn.

W zależności od ilości zgłoszonych zawodników turniej rozgrywany będzie: w pierwszej fazie systemem grupowym w drugiej fazie pucharowym (z grup wychodzą 1-3 zawodników). Losowanie zawodników do grup odbędzie się w czwartek ,3 grudnia po zakończeniu zgłoszeń. Grupy zostaną opublikowanie w dniu zawodów o godzinie 12:00.

Mecz (singiel kobiet, męski i dzieci) trwa do dwóch wygranych setów, set I i II do 15 punktów (15 punkt jest punktem kończącym set/mecz), set III do 11 punktów (11 punkt jest punktem kończącym mecz, zmiana strony kortu w secie III po 6 zdobytych punktach przez zawodnika).

Do turnieju mogą zgłaszać się wszyscy, bez ograniczeń wiekowych, ale nieposiadających aktualnej Licencji PZBad. Chętnych do udziału w turnieju proszę o zgłaszanie się poprzez formularz na stronie internetowej http://pswp.e-sochaczew.pl/.  

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do czwartku tj. 3.12.2015 r. do godziny 20:00. Opłata za udział w turniej to 5 zł płatne w dniu zawodów. Informacje i komunikaty na temat turnieju będą zamieszczone w Internecie - www.facebook.pl/lotka.


 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Dokumenty (1)  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy