II Night Skeating w Sochaczewie. Zapraszamy.

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: II Night Skeating w Sochaczewie. Zapraszamy. Inne sporty sochaczew

 W dniu 26 lipca 2018 r o godz 21.00 startujemy z drugą edycją Night Skating po Sochaczewskich ulicach. Byliśmy zaskoczeni odzewem i frekwencją sprzed miesiąca, więc podnosimy poprzeczkę wydłużając trasę do prawie 12 km, oraz udostępniamy fragment ulicy Wyszyńskiego koło Muzeum dla początkujących, stawiających pierwsze kroki na rolkach. Aktualna trasa jest bardziej wymagająca, mamy od razu po starcie z pl. Kościuszki szybki zjazd ulicą Płocką w stronę mostu (nie ma co panikować), dalej skręcamy w ul.Gawłowską, jedziemy nią dłuuugo aż do skrzyżowania w Helence, tam w prawo w ul. Mostową, rondo przy ul. Wyszogrodzkiej prosto, następne rondo w lewo w ul. Chopina, za kościołem w prawo, koło młyna i tu wymagający ostry podjazd, później już z górki, do ul. Trojanowskiej, prosto do ul. Staszica i tu kolejny szybki zjazd na dole z zakrętem w lewo, kończymy na pl. Kościuszki. Życzę wszystkim przedniej zabawy i dojedźmy wszyscy w komplecie. 

    Warunkiem udziału w imprezie jest dokładne przeczytanie i akceptacja regulaminu na stronie www.aktywni.e-sochaczew.pl , kolejny warunek to umiejętność jazdy na rolkach lub wrotkach i hamowania, zabierzmy ze sobą kamizelki odblaskowe, latarki, lampki rowerowe białe lub czerwone, po prostu bądźmy widoczni.

      Nasz przejazd będzie odbywał się przy spowolnionym ruchu pojazdów, więc prośba do kierowców o wyrozumiałość, odpowiednie zaplanowanie przejazdu, oraz pomachanie przyjazną ręką w kierunku rolkarzy.

      

Klub Maratończyka AKTYWNI SochaczewREGULAMIN I ZAPISY:

http://aktywni.e-sochaczew.pl/media/tresc/regulamin-ns/6677/224 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy