II POLSKI DZIEŃ MUZYKI COUNTRY w Teresinie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: II POLSKI DZIEŃ MUZYKI COUNTRY w Teresinie Koncerty i muzyka sochaczew

Od zeszłego roku, 30 września w całej Polsce, obchodzony jest POLSKI DZIEŃ MUZYKI COUNTRY.
Teresiński Ośrodek Kultury, jako organizator jednej z imprez countrowych postanowił uświetnić ten dzień wyjątkowym koncertem. Na scenie TOK-u zagra wspaniały zespół muzyki country w Polsce, nagrodzony w Mrągowie w 2015 roku, grający wiele stylowych imprez w całym kraju - TEREN C. Zespół charakteryzuje się przede wszystkim wspaniałym, niepowtarzalnym głosem wokalistki Katarzyny Bednarek, nietuzinkowymi tekstami Tomka Połcia, stylowymi solówkami Kuby Kamińskiego, energią i pomysłowością basisty Janusza Frychla oraz niezwykłą charyzmą perkusisty Daniela Klemczaka
To na koncert tej grupy przede wszystkim Was zapraszamy.

Jako support wystąpi Joanna Cieśniewska w klimatycznym mini recitalu w towarzystwie nieocenionego wspaniałego muzyka Zbyszka Murawskiego. :) W tym recitalu wystąpią gościnnie Janusz Frychel i Jakub Kamiński. To ważny koncert na ścieżce artystycznej Asi, gdyż właśnie we wrześniu 20 lat temu zaczęła swoją przygodę na profesjonalnej scenie.

Na ten wyjątkowy koncert wstęp jest za darmo, dlatego nie może Was zabraknąć. :)
Świętujcie z nami ten wyjątkowy dzień i rozpowszechniajcie muzykę country, bo warto!!!! Country to wspaniała ale niedoceniana w Polsce muzyka. Zdarza się, że słuchamy jej nawet o tym nie wiedząc. Polskie country to nurt, który od wielu już lat jest obecny w muzyce rozrywkowej, ale niesłusznie ignorowany przez stacje radiowe i telewizyjne. Zmieńmy ten stan rzeczy i promujmy ten gatunek.

Nasz teresiński koncert jak i cały POLSKI DZIEŃ MUZYKI COUNTRY objęło swym patronatem forum countrymusic.pl

Do zobaczenia już w piątek, 30 września o godz. 19.00 w Teresińskim Ośrodku Kultury.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy