II Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej i Legionowej Iłów 2019

Zdjęcia i foto: II Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej i Legionowej Iłów 2019 Imprezy cykliczne sochaczew

19 listopada 2019r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Iłowie odbył się II Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej i Legionowej. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych powiatu sochaczewskiego. Ja miałem przyjemność objąć patronat nad konkursem. 


Patronat nad konkursem objęli również: Starosta Powiatu Sochaczewskiego pani Jolanta Gonta i Wójt Gminy Iłów pan Jan Kraśniewski.


Wyniki II Powiatowego Konkursu Pieśni Patriotycznej i Legionowej  Iłów 2019 :

SOLIŚCI KLAS I-III

I miejsce ZUZANNA SIKORA – Szkoła Podstawowa w Brzozowie - „Powrócisz tu” opiekun p. Małgorzata Kwiatkowska

II miejsce MARIA GRZEGOREK – Szkoła Podstawowa w Brzozowie - „W listopadzie” opiekun p. Małgorzata Kwiatkowska

III miejsce  ZUZANNA KOBIERECKA – Szkoła Podstawowa w Iłowie – „ Kocham Polsko” opiekun p. Urszula Geras- Stodulska

Wyróżnienie ANTONI DURZYŃSKI- Szkoła Podstawowa w Kapturach – „ Przybyli ułani pod okienko” opiekun p. Ewa Grzywacz

Wyróżnienie MARIA CIURA- Szkoła Podstawowa w Kamionie – „ O mój rozmarynie” opiekun p. Jolanta Kujawa

 

SOLIŚCI KLAS IV-VI

I miejsce ZUZANNA WIEDYŃSKA – Szkoła Podstawowa w Brzozowie - „ Matko o twarzy, jak polska ziemia czarnej ” opiekun p. Małgorzata Starosta

II miejsce AMELIA TOMASZEWSKA – Szkoła Podstawowa w Iłowie - „ Matko o twarzy, jak polska ziemia czarnej ” opiekun p. Piotr Jędraszczak

III miejsce  KLAUDIA JANIAK – Szkoła Podstawowa w Kamionie – „ Rozkwitały pąki białych róż” opiekun p. Jolanta Kujawa

Wyróżnienie ZUZANNA WASILEWSKA- Szkoła Podstawowa w Iłowie – „ Śpiewka 1920” opiekun p. Piotr Jędraszczak

Wyróżnienie IWONA TOMCZAK Szkoła Podstawowa w Kapturach – „ Ułani, ułani malowane dzieci ” opiekun p. Ewa Grzywacz

 

SOLIŚCI KLAS VII- VIII

I miejsce PAWEŁ ARKUSZEWSKI – Szkoła Podstawowa w Giżycach–„ Biały Krzyż” opiekun p. Ewa Grzywacz

II miejsce RAFAŁ BANASIAK – Szkoła Podstawowa w Brzozowie - „ Biały Krzyż ” opiekun p. Małgorzata Starosta

III miejsce  WIKTORIA ZIELKOWSKA – Szkoła Podstawowa w Rybnie – „ Opowiedz nam Ojczyzno” opiekun p. Ewa Walisiewicz

Wyróżnienie HANNA NAPIERACZ - Szkoła Podstawowa w Iłowie – „ Biały Krzyż ” opiekun p. Monika Kujawa

Wyróżnienie WIKTORIA GRABOWSKA - Szkoła Podstawowa w Kamionie – „Rozkwitały pąki białych róż” opiekun  p.Teresa Jankowska

GRAND PRIX  JULIA WINNICKA- Szkoła Podstawowa w Rybnie- „ Niepokorna Niepodległa”  opiekun p. Ewa Walisiewicz


Źródło: http://ilow.pl/

Więcej zdjęć na: https://mws.org.pl/artykul/ii-powiatowy-konkurs/877066

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy