II turniej o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew - IV Grand Prix Sochaczewa w Badmintona 2018

Zdjęcia i foto: II turniej o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew - IV Grand Prix Sochaczewa w Badmintona 2018 Badminton sochaczew

Serdecznie zapraszam na II Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew, w grze pojedynczej kategorii OPEN, z cyklu IV Grand Prix Sochaczewa 2018. Będzie to szczególny turniej ponieważ został włączony do kalendarza imprez związanych z obchodami, na ziemi sochaczewskiej, 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
Wydarzenie będzie miało miejsce w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Krzywoustego przy ulicy Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 5 w Sochaczewie, pod szyldem Stowarzyszenia "Razem i Sprawnie". Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 18:00 dnia 23.03.2018 (piątek). Uczestnictwo należy poprzedzić zgłoszeniem na adres mailowy micwer7@wp.pl poprzez imię, nazwisko, miejscowość (adres mailowy, numer telefonu od osób zgłaszających się po raz pierwszy) do dnia 21.03.2018 (środa) do godziny 20 (po terminie zgłoszenia będą przyjmowane tylko w przypadku wolnych miejsc wynikających z przygotowanej rozpiski bez rozstawiania wg rankingu).
PROSZĘ O WCZEŚNIEJSZE POINFORMOWANIE W PRZYPADKU WYCOFANIA ZGŁOSZENIA

Poniżej przedstawiam postanowienia w związku z turniejem:
-Brak wpisowego
-W przypadku braku obecności danej osoby i po puszczeniu wszystkich możliwych meczy danej kolejki, przyznawany będzie walkower (nie wyklucza to jednak z dalszej gry)
-W zawodach mogą brać udział osoby, które ukończyły 16 lat (konieczność pisemnej zgody rodzica dla osób niepełnoletnich)
-Obowiązuje strój sportowy
-Organizator zapewnia lotki Yonex Mavis 2000 nylon, słodki poczęstunek i gorące napoje
-Mecze będą rozgrywane systemem brazylijskim (lub grupowym) do 2 wygranych setów do 15 punktów (dwa punkty przewagi, trzeci set 15 punkt kończy)
-Przewidywane są medale oraz puchary dla pierwszych trzech zawodników

Serdecznie zapraszam do śledzenia profilu na FB:

https://www.facebook.com/BadmintonSP3Sochaczew/

 0
Oceń
(0 głosów)

 Autor tego artykułu: Stowarzyszenie Na Rzecz Sportu i Rekreacji "Razem i Sprawnie" wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy