II Wędrująca wystawa Grupy OtoFOTO

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: II Wędrująca wystawa Grupy OtoFOTO Film, fotografia sochaczew

Wędrująca wystawa Grupy OtoFOTO


Galeria TRAKT zaprasza na otwarcie II edycji wystawy z cyklu "Wędrująca wystawa Grupy OtoFOTO" w Sochaczewskim Centrum Kultury ul. Chopina 101, 20 maja 2016 o godz. 17:00

Grupa Entuzjastów Fotografii Cyfrowej OtoFOTO powstała w 2009 roku przy SCK Chopina 101.

Założycielem grupy OtoFOTO jest Przemko Stachowski- artysta malarz absolwent warszawskiej ASP, pasjonat fotografii, który kierował się takim credo zakładając grupę amatorów cyfrowej fotografii:
"Fotografia zmusza do odkrywania świata wciąż na nowo. I to jest w niej najcenniejsze oraz to, że częstokroć pozwala nam się porozumieć."
Jedną z form działania oprócz spotkań w plenerach na zdjęcia lub spotkań na przeglądach filmów o tematyce związanej z fotografią jest również wieloletnia tradycja konkursowej rywalizacji między członkami grupy.
Oczywiście bardziej zawsze w tym chodziło o wymianę doświadczeń oraz dobrą zabawę.
Dziś grupa liczy sobie ponad 400 członków z całej Polski i spoza jej granic.
Członkowie reprezentują niemal wszystkie grupy wiekowe:
od młodzieży do seniorów.

Wymiana doświadczeń, galeria zdjęć ma miejsce się na forum pod adresem www.facebook.com/groups/otofoto/

Miejscowi członkowie grupy niejednokrotnie włączali się w działania publiczne Sochaczewa i okolic z czego powstało już niemałe archiwum i niewątpliwie w niedługiej przyszłości będą okazje do zbadania tych zasobów na forum publicznym przecież wiele z tych prac oprócz artystycznego zacięcia ma również walor dokumentalny dotyczący naszego miasta.
Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników fotografii na cykl wystaw Grupy OtoFOTO, które będą "wędrowały" po wszystkich oddziałach Sochaczewskiego Centrum Kultury systematycznie uzupełniane o nowe prace. Miło nam również
poinformować, że kolejne edycje wystaw będą wspierane przez firmę ANTALIS - producenta ekologicznej płyty papierowej DISPA. Ponadto wspiera nas Drukarnia COLORADOR i Pracownia Artystyczna DECO ARCH.
Cykl zaczyna wystawa w SCK przy ul. Żeromskiego 8 od 29.04.2016 natomiast 20 maja o godz. 17:00 otworzymy II Wędrującą wystawę Grupy OtoFOTO w Galerii TRAKT w SCK   przy ul.Chopina 101

Planowany harmonogram wystaw:

- od 29 kwietnia 2016 SCK ul. Żeromskiego 8 do 31 maja (pilotująca)

-20 maj 2016 SCK ul. Chopina 101  godz. 17:00

- październik 2016 SCK ul. 15 Sierpnia 86

- luty 2017 Kramnice Miejskie

Serdecznie zapraszamy

Przemko Stachowski

II Wędrująca wystawa Grupy OtoFOTO

 5
Oceń
(2 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy