III Bieg Chopina - wyniki

Zdjęcia i foto: III Bieg Chopina - wyniki Biegi sochaczew

Bieg klas I szkół podstawowych dziewcząt rocznik 2004-2005
1. Janicka Joanna - UKS Dwójka Sochaczew
2. Woźnicka Zuzanna - SP 4 Sochaczew
3. Gersz Roksana - SP 7 Sochaczew
4. Piasta Julia - SP Paprotnia
5. Kamińska Weronika - SP Paprotnia
6. Nagłowska Aleksandra - SP 4 Sochaczew
7. Piekalska Oliwia - SP Śladów
8. Kulmatycka Gabi – SP nr 9 Otwock
9. Dudzińska Julia – SP Śladów

Bieg klas I szkół podstawowych chłopców rocznik 2004-2005
1. Olejniczak Patryk - SP 4 Sochaczew
2. Bajurski Norbert - UKS Filipides Teresin
3. Zygmunciak Kacper - SP 4 Sochaczew
4. Wielgomas Kacper - SP Paprotnia
5. Grzeszczak Oliwier - SP 4 Sochaczew
6. Miłkowski Wiktor – niestowarzyszony
7. Michałowski Adam - SP 4 Sochaczew
8. Kalwarczyk Maksymilian - SP Teresin
9. Jackowski Daniel - SP Śladów
10. Wojciechowski Marcel - SP 4 Sochaczew
11. Razum Jakub - SP Paprotnia
12. Zdanowski Mateusz - SP Paprotnia
13. Łuczywek Dominik - SP Śladów
14. Kuchta Piotr - SP Paprotnia
15. Jankowski Kacper - SP 2 Sochaczew
16. Zaręba Dominik - SP Paprotnia
17. Lewandowski Kacper - SP Paprotnia
18. Heleniak Jakub - SP 2 Sochaczew
19. Dermiacha Dawid - SP Śladów



Bieg klas II szkół podstawowych dziewcząt rocznik 2003
1. Wosińska Julia – SP Śladów
2. Stefaniak Karolina - SP Śladów
3. Dobrzyńska Roksana - SP Śladów
4. Lewandowska Weronika - SP Feliksów
5. Osińska Patrycja - SP 7 Sochaczew
6. Sucharska Weronika - SP 4 Sochaczew
7. Giersz Wiktoria - SP 2 Sochaczew
8. Panasiuk Natalia - SP Paprotnia
9. Maciejewska Sandra - SP 4 Sochaczew
10. Pawlik Małgorzata – SP 4 Sochaczew
11. Adamczyk Zuzanna - SP 7 Sochaczew
12. Bogucka Izabela - SP 7 Sochaczew
13. Smolarek Martyna - SP Paprotnia
14. Brzeźińska Klaudia - SP Mokas
15. Pol Wiktoria - SP Paprotnia

Bieg klas II szkół podstawowych chłopców rocznik 2003
1. Dąbrowski Paweł - SP Borzęcin Duży
2. Kukieła Mateusz - SP 2 Sochaczew
3. Mucha Krystian - SP 7 Sochaczew
4. Szufliński Filip - SP 2 Sochaczew
5. Surmański Bartłomiej - SP 4 Sochaczew
6. Kurzeja Bartłomiej - SP 4 Sochaczew
7. Kuziński Konrad - SP 7 Sochaczew
8. Jeznach Michał - SP Śladów
9. Zieliński Jan - SP 2 Sochaczew
10. Wojciechowski Eryk - SP 4 Sochaczew
11. Przydworski Kacper – SP 4 Sochaczew
12. Pietrzak Marcin – SP Paprotnia
13. Latoch Jakub – SP Mokas
14. Gradowski Bartłomiej – SP 2 Sochaczew
15. Proch Jakub – SP Paprotnia
16. Skrzypczyński Norbert – SP 4 Sochaczew


Bieg klas III szkół podstawowych dziewcząt rocznik 2002
1. Szewczyk Julia - UKS Filipides Teresin
2. Januszewska Ewa - SP 4 Sochaczew
3. Kwiatkowska Laura - SP 4 Sochaczew
4. Jackowska Dagmara – SP Śladów
5. Olejniczak Julia - SP 112 Warszawa
6. Jagiełło Dominika - SP 4 Sochaczew
7. Kosiniec Katarzyna - SP 4 Sochaczew
8. Karczewska Justyna - SP 7 Sochaczew
9. Szymańska Weronika – SP Śladów
10. Kuryś Gabriela - SP Paprotnia
11. Janiak Klaudia - SP Paprotnia
12. Branderbura - Aleksandra - SP 7 Sochaczew
13. Fabiniak Martyna - SP 7 Sochaczew


Bieg klas III szkół podstawowych chłopców rocznik 2002
1. Janicki Michał - UKS Dwójka Sochaczew
2. Brdeja Maciej - SP 7 Sochaczew
3. Psiuk Aleksander - SP 4 Sochaczew
4. Świerczewski Bartosz – SP Paprotnia
5. Biszczan Wiktor - SP 4 Sochaczew
6. Zarzycki Dawid - SP 7 Sochaczew
7. Bac Michał - SP Mokas
8. Awłasiewicz Adam - SP Śladów
9. Stobiecki Piotr - SP 4 Sochaczew
10. Zagajewski Mateusz - SP 7 Sochaczew
11. Skonecki Mateusz - SP Paprotnia
12. Pietruszewski Damian – SP Paprotnia
13. Bogucki Bartosz - SP Paprotnia
14. Piórkowski Paweł – SP 7 Sochaczew
15. Wojciechowski Maciej - SP 7 Sochaczew



Bieg klas IV szkół podstawowych dziewcząt rocznik 2001
1. Dragańska Julia - SP 7 Sochaczew/KM Aktywni
2. Lot Natalia - SP Paprotnia
3. Ciesielska Magdalena - LKS Mazowsze Teresin
4. Jackiewicz Patrycja - SP Paprotnia
5. Jankowska Julita - SP Paprotnia
6. Pietruszka Aleksandra - SP 7 Sochaczew/ KM Aktywni
7. Czajka Barbara - SP 4 Sochaczew
8. Lewandowska Gabriela - SP Paprotnia
9. Walisiewicz Zuzanna - UKS Dwójka Sochaczew
10. Klocek Wiktoria - SP Paprotnia
11. Barlak Magdalena - SP 4 Sochaczew
12. Balcerzak Paulina - SP Śladów
13. Ciołkowska Weronika – Śladów
14. Łakowska …….. – SP 3 Sochaczew
15. Sowik Patrycja - SP 2 Sochaczew

Bieg klas IV szkół podstawowych chłopców rocznik 2001
1. Małecki Jakub – UKS Filipides Teresin/ SP Paprotnia
2. Komendarek Mikołaj - SP 4 Sochaczew
3. Zawadzki Karol - UKS Filipides Teresin
4. Pawłowski Norbert - SP 4 Sochaczew
5. Bednarczyk Patryk - SP 4 Sochaczew
6. Biszczan Dawid - SP 4 Sochaczew
7. Sobieszek Dawid - SP 7 Sochaczew
8. Łasica Mikołaj - KM Aktywni/ SP Gawłów
9. Bargieł Patryk - SP Paprotnia
10. Kunicki Filip - SP 2 Sochaczew
11. Misiak Adam - SP Paprotnia
12. Kainowski Paweł - SP Paprotnia
13. Buczek Marcin - SP 7 Sochaczew
14. Getka Kacper - SP 2 Sochaczew
15. Żakowski Michał - UKS Dwójka Sochaczew
16. Jaskólski Piotr - UKS Dwójka Sochaczew

Bieg klas V szkół podstawowych dziewcząt rocznik 2000
1. Kotlarska Aleksandra - Skra Warszawa/SP 4 Sochaczew
2. Król Paulina - SP Wyczółki
3. Sobieraj Anna - SP 2 Sochaczew
4. Tomaszewska Karolina - SP 4 Sochaczew
5. Hurka Wiktoria - SP 4 Sochaczew
6. Maliszewska Katarzyna - SP 4 Sochaczew
7. Wiśniewska Magdalena - SP 4 Sochaczew
8. Dąbrowska Angelika - SP 2 Sochaczew
9. Bac Wiktoria - SP Mokas
10. Nowakowska Aleksandra - SP 7 Sochaczew
11. Pieniążek Justyna - SP Mokas
12. Wojewódzka Aleksandra - SP 12 Płock
13. Koszelak Daria - SP 7 Sochaczew

Bieg klas V szkół podstawowych chłopców rocznik 2000
1. Kopka Mateusz - SP 7 Sochaczew
2. Wojciechowski Kamil - SP 2 Sochaczew
3. Kunikowski Paweł - SP Zielkowice
4. Szygalski Jakub - SP 2 Sochaczew
5. Trusiński Łukasz – SP 2 Sochaczew
6. Fortuna Wojciech - SP 4 Sochaczew
7. Kaźmierski Jakub - SP 4 Sochaczew
8. Chądzyński Mateusz - UKS Dwójka Sochaczew
9. Rachubka Łukasz - SP 4 Sochaczew
10. Miastowski Adam – SP 2 Sochaczew


Bieg klas VI szkół podstawowych dziewcząt rocznik 1999
1. Cybulska Dagmara - LKS Mazowsze Teresin/UKS Dwójka Sochaczew
2. Cybulska Klaudia - LKS Mazowsze Teresin/UKS Dwójka Sochaczew
3. Gołębiowska Agnieszka - Kozłów Biskupi
4. Sot Magdalena - Kozłów Biskupi
5. Stobiecka Weronika - SP 4 Sochaczew
6. Wiśniewska Aleksandra - Kozłów Biskupi
7. Mikołajczyk Natalia - SP Paprotnia
8. Rogozińska Karolina - SP 4 Sochaczew
9. Tomczyk Klaudia - UKS Dwójka Sochaczew
10. Felczak Klaudia - SP 7 Sochaczew
11. Kaźmierczak Martyna - SP Paprotnia
12. Wiśniewska Ewelina - SP Paprotnia
13. Kamińska Natalia - SP Paprotnia
14. Bogucka Aleksandra - SP Paprotnia
15. Szajnfeld Karolina - SP Paprotnia
16. Klocek Katarzyna - SP Paprotnia

Bieg klas VI szkół podstawowych chłopcy rocznik 1999
1. Kajdas Adam - Kozłów Biskupi
2. Skorupa Kamil - Kozłów Biskupi
3. Panuszewski Konrad - Pijarska SP w Łowiczu
4. Stypuła Bartłomiej - Kozłów Biskupi
5. Dylik Marcin - SP Paprotnia
6. Komorowski Krystian – SP 7 Sochaczew
7. Kowalski Jakub - SP 7 Sochaczew
8. Adamski Szymon - SP 7 Sochaczew
9. Szydłowski Krystian - SP Paprotnia
10. Kuchta Damian - SP Paprotnia
11. Długowski Filip - SP Mokas
12. Kowalski Przemysław - SP 2 Sochaczew
13. Skrzypczyński Adrian – SP 4 Sochaczew
14. Kowalski Michał – SP 7 Sochaczew
15. Frankowski Maksymilian - UKS Dwójka Sochaczew

Bieg klas I Gimnazjum dziewcząt rocznik 1998
1. Szymkowicz Julia - Pijarskie Gim w Łowiczu
2. Pawelak Sylwia - Zespół Szkół w Wyczółkach
3. Gajda Paulina – RKS Skra Warszawa
4. Lelonek Klaudia - Gim nr 3 Sochaczew/KM Aktywni
5. Jagoda Katarzyna - Pijarskie Gim w Łowiczu
6. Przydworska Klaudia – Lasocin
7. Brdeja Klaudia - Gim nr 3 Sochaczew
8. Przydatek Klaudia – Lasocin
9. Wojciechowska Adrianna - Gim nr 3 Sochaczew

Bieg klas I Gimnazjum chłopców rocznik 1998

1. Kaczmarek Konrad – Gim nr 2 Sochaczew
2. Pawłowski Michał – UKS Filipides Teresin
3. Połeć Sebastian – Gim nr 3 Sochaczew
4. Ryszewski Krystian – Gim nr 3 Sochaczew
5. Papierowski Krystian – Gim 3 Sochaczew
6. Ząbczyński Bartłomiej – Gim 3 Sochaczew


Bieg klas II Gimnazjum dziewcząt rocznik 1997
1. Grefkowicz Natalia - Kozłów Biskupi
2. Maciągowska Małgorzata - UKS Dwójka Sochaczew
3. Gonta Aneta - Gim nr 3 Sochaczew/ KM Aktywni
4. Kędziora Julia - Pijarskie Gim w Łowiczu
5. Wojciechowska Aleksandra – Gim nr 3 Sochaczew
6. Skowrońska Monika - Gim nr 3 Sochaczew


Bieg klas II Gimnazjum chłopców rocznik 1997
1. Klingbeil Bartłomiej - LKS Mazowsze Teresin
2. Pęsiek Dawid - Gim nr 3 Sochaczew
3. Raczkowski Filip - KM Aktywni/ Gim nr 1 Sochaczew
4. Nowak Dawid - Gim nr 3 Sochaczew/ KM Aktywni
5. Basiński Daniel – Gim nr 3 Sochaczew

Bieg klas III Gimnazjum dziewcząt rocznik 1996

1. Pociech Weronika - LKS Osuchów
2. Zgórzak Aleksandra - LKS Osuchów

Bieg klas III Gimnazjum chłopców rocznik 1996

1. Wojtczak Andrzej - LKS Osuchów
2. Jaczyński Tomasz - Gim nr 3 Sochaczew
3. Szałaj Damian – Gim nr 3 Sochaczew
4. Sierociński Łukasz - Gim nr 3 Sochaczew
5. Sylwestrzak Adam - Gim nr 3 Sochaczew
6. Nowak Adam - Gim nr 3 Sochaczew



Bieg Open mężczyzn 5km:

1. Parafinowicz Piotr – UNTS Warszawa
2. Kamiński Artur – TKKF Płock
3. Morawski Jacek – UNTS Warszawa
4. Grabowski Maciej – UNTS Warszawa
5. Wołowczyk Krzysztof – UNTS Warszawa
6. Krygier Krzysztof – KU AZS WSINF Łódź
7. Ząbczyński Adam – KM Aktywni Sochaczew
8. Roszkowski Tomasz Michał – Warszawa Natolin Zachodni
9. Kunikowski Tomasz – Łowicz
10. Ciesielski Krystian – KM Aktywni Sochaczew
11. Lewandowski Sławomir
12. Muras Rafał – Kozłów Biskupi
13. Pociech Marek – Pociech Korytów
14. Milczarek Rafał – KM Aktywni Sochaczew
15. Kowalski Adrian – KM Aktywni Sochaczew
16. Dybiec Kamil – RC Orkan Sochaczew
17. Kępa Marcin – Sochaczew
18. Kwiatkowski Maciej – KM Aktywni Sochaczew
19. Ksyna Bogusław – OSP Kamion
20. Kotlarski Piotr – Sochaczew
21. Tyszkiewicz Daniel – Sochaczew
22. Smus Damian – KM Aktywni Sochaczew
23. Olejniczak Adam - Warzawa
24. Popowski Jarosław – UNTS Warszawa
25. Jaczyński Tomasz – Gim nr 3 Sochaczew
26. Wołowczyk Michał – UNTS Warszawa
27. Michalski Robert
28. Kowalski Patryk – KM Aktywni Sochaczew
29. Czapski Tomasz – KM Aktywni Sochaczew
30. Tomaszkiewicz Rafał
31. Wojewódzki Grzegorz – Płockie Morsy
32. Trafas Dariusz – Płockie Morsy
33. Połeć Łukasz – KM Aktywni
34. Połeć Andrzej – KM Aktywni
35. Nowak Dawid – KM Aktywni/ Gim 3 Sochaczew
36. Kiwerski Maciej – KM Aktywni Sochaczew
37. Antonowicz Jerzy – UNTS Warszawa
38. Olender Dariusz



Bieg Open kobiet 5km:
1. Kłosińska Jolanta – UNTS Warszawa
2. Gajda Monika – UNTS Warszawa
3. Strojek Ewelina – LKS Osuchów
4. Wojewódzka Sylwia – Płockie Morsy
5. Wojciechowska Anna – Pijarskie Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu
6. Wińkowska Monika – Sochaczew
7. Stanisławska Izabela – Pijarskie Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu
8. Kocimska Kamila – KM Aktywni Sochaczew
9. Lipiec Ewa – KM Aktywni Sochaczew
10. Filaber Anna – UNTS Warszawa
11. Kaźmierczak Marta – ZSRCKU Sochaczew
12. Deptuła Natalia – ZSRCKU Sochaczew

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy