III Halowy Mityng Lekkoatletyczny

Zdjęcia i foto: III Halowy Mityng Lekkoatletyczny Biegi sochaczew

 19 stycznia br. na warszawskim AWF-ie odbył się III Halowy Mityng Lekkoatletyczny. Podobnie jak podczas dwóch ostatnich weekendów i tym razem nasi zawodnicy wzięli udział w tych licznie obsadzonych zawodach. Niestety drobne przeziębienia wykluczyły ze startów naszych kilku zawodników, dlatego tym razem braliśmy udział w  okrojonym składzie. Nie przeszkodziło nam to jednak w osiągnięciu dobrych wyników.

Najlepiej z naszej grupy wypadł Bartek Lusztak, który w biegu na 600 metrów młodzików uzyskał swój najlepszy jak dotąd wynik1:35.47 i w łącznej klasyfikacji zajął II miejsce.

Również pozostali zawodnicy uzyskali bardzo dobre wyniki podczas sobotniego mityngu, co pozwala optymistycznie patrzeć na nadchodzący sezon letni.

W biegu na 60 metrów w kategorii młodziczek pobiegła Anna Sobieraj, która uzyskała czas 9.78, natomiast w biegu na 300 metrów również w tej samej kategorii wiekowej  brały udział aż trzy nasze zawodniczki, które uzyskały kolejno następujące rezultaty: Sylwia Pawelak – 51,34, Magdalena Wiśniewska - 51,74 oraz Kinga Górecka - 54,69. Bardzo dobry wynik w biegu na 600 metrów młodziczek osiągnęła Karolina Tomaszewska uzyskując czas 2:04.09.

Swoją pierwszą przygodę z płotkami rozpoczęła Aleksandra Kotlarska, która wystartowała w biegu młodziczek na 60 m p.pł osiągając czas 11.41.

Cykl sobotnich mityngów lekkoatletycznych pozwolił nam na zebranie wiedzy o formie naszych zawodników. Dzięki tym informacjom trener Zenon Grąbczewski będzie mógł odpowiednio przygotować program treningowy na zbliżający się obóz sportowy, który jak co roku odbędzie się w Borowicach koło Karpacza. Liczymy, że odpowiedni mikroklimat tej ślicznej miejscowości połączony z ciężką pracą na treningach przyniesie oczekiwane rezultaty w sezonie 2013.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy