III Turniej Mikołajkowy w Badmintona Gry Podwójnej wyniki

/ 83 zdjęć
Zdjęcia i foto: III Turniej Mikołajkowy w Badmintona Gry Podwójnej wyniki Badminton sochaczew
+78

      Stowarzyszenie "Razem i Sprawnie" przeprowadziło już poraz trzeci Turniej Mikołajkowy w Badmintona gry podwójnej. Tego roku zgłosiło się aż 11 par (8 męskich, 2 żeńskie oraz 1 mieszana). Drużyny zostały podzielone na trzy grupy, w których toczyły pojedynki systemem "każdy z każdym".  Wyłonione tą drogą trzy zwycięskie pary, utworzyły nową grupę, gdzie stawką były poszczególne miejsca na podium. Mecze rozegrane zostały do dwóch wygranych setów do 15 punktów. Spotkania były bardzo wyrównane i zacięte do ostatniego punktu. Po 18 meczach na trzecim miejscu uplasowała się para: Dariusz Musiejewski oraz Paweł Dubielecki. Największą niespodzianką dla wielu obecnych sprawiła para mieszana, debiutująca na turniejach w SP3, Małgorzata Jurowska oraz Krzysztof Majczyk, która zajęła drugie miejsce przegrywając jedynie jedno spotkanie niewielką różnicą punktową. Najwyższy stopień podium wywalczyli sobie Dariusz Cierebiej i Rafał Tomaszkiewicz. Serdecznie gratulacje dla wszystkich uczestników, a zwłaszcza dla dwóch par żeńskich oraz pary mieszanej, które uczestniczyły w turnieju bez podziału na kategorie.
       Serdecznie zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z rozgrywek oraz wyników z poszczególnych pojedynków umieszczonych poniżej w załączniku.

Startujące Pary:
1)Michał Werłaty / Sebastian Werłaty
2)Krzysztof Werłaty / Zbigniew Pakuła
3)Dariusz Musiejewski / Paweł Dubielecki
4)Małgorzata Jurowska / Krzysztof Majczyk
5)Ewa Sztandur-Leszczyńska / Mirona Miklaszewska
6)Wioletta Wójtowicz / Karolina Sałacińska
7)Dariusz Cierebiej / Rafał Tomaszkiewicz
8)Janusz Stanowski / Artur Kasprzycki
9)Patryk Kowalski / Gracjan Jakubczyk
10) Tadeusz Gala / Mariusz Rutkowski
11) Sebastian Wiśniewski / Przemysław Zieliński

       Jednocześnie chciałbym zaprosić na turniej podsumowujący sezon 2015, który odbędzie się 11.12.2015 o godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Krzywoustego.

Ze sportowymi pozdrowieniami

Prezes Stowarzyszenia "Razem i Sprawnie"

Krzysztof Werłaty

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Dokumenty (3)Autor tego artykułu: Stowarzyszenie Na Rzecz Sportu i Rekreacji "Razem i Sprawnie" wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy