Iłowskie drogi uroczyście oddane do użytku

/ 3 komentarzy / 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: Iłowskie drogi uroczyście oddane do użytku Inwestycje sochaczew

W dniu 25 września odbyło się przecięcie wstęgi i poświęcenie dwóch dróg powiatowych. Pierwsza uroczystość rozpoczęła się o godzinie 15.00 na drodze Wszeliwy-Kiernozia w miejscowości Paulinka. Z tej okazji na końcowym odcinku odbudowanej drogi zebrali się mieszkańcy i sołtys wsi Paulinka, przedstawiciele władz gminy i powiatu, zaproszeni goście. 


Słowo Boże do zebranych skierował proboszcz parafii Brzozów ks. Leszek Krześniak, który następnie poświęcił drogę. Kolejnym punktem w programie uroczystości było przecięcie wstęgi i przemówienia gości. Radna gminy Iłów Anna Mikołajczyk, która angażowała się w liczne działania na rzecz budowy drogi w Paulince, podziękowała za nią władzom gminy i powiatu, wykonawcom oraz mieszkańcom wsi za ich pracę przy wywozie ziemi. 


Głos zabrali także starosta powiatu sochaczewskiego Jolanta Gonta oraz wójt gminy Iłów Roman Kujawa, którzy nie kryli zadowolenia, iż wspólnymi siłami udało się sfinalizować od dawna oczekiwaną inwestycję. Z kolei poświęcenie drogi Iłów-Jamno  rozpoczęło się o godzinie 15.45 w miejscowości Przejma na skrzyżowaniu dróg przy kapliczce. 


Tu odpowiedzialność za przebieg uroczystości wzięła na siebie radna gminy Danuta Geras. Aktu poświęcenia dokonał Proboszcz parafii Iłów ks. Krzysztof Borucki. Do wspólnego przecięcia wstęgi na Przejmie pani starosta zaprosiła najmłodszych mieszkańców wsi. Uroczystości zakończyły się poczęstunkiem, który odbył się na stołówce w gimnazjum.
 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

margot45margot45
0
"Iłowskie drogi uroczyście oddane do żytku"

A do pszeniczki też...? (2015-10-02 10:39)
dragon36dragon36
0
normalnie szok ,jaka piękna droga ,wrażenia niezapomniane. (2015-10-02 17:42)
Asia01Asia01
0
piszecie i chwalicie się tym, że przybywa wyremontowanych powiatowych dróg w gminie Iłów a jednak wciąż jedna z dróg powiatowych łączących gminy Iłów i Młodzieszyn jest od lat w tragicznym stanie i jakoś o jej remoncie nikt nie mówi, przejazd z Iłowa do Młodzieszyna dostarcza nie lada atrakcji, może radni powiatowy z gminy Iłów wraz z wójtem zaczęliby zabiegać o remont tej drogi, pięknie jest się chwalić się że szlak rowerowy biegnie tą trasą odsłaniać pomniki przy szkołach i święcić wszystko (2015-10-04 10:47)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy