Inauguracja ligi badmintona

Już w najbliższą sobotę, 6 września rusza drugi sezon Indywidualnej Ligi Badmintona Powiatu Sochaczewskiego. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się niespełna 60 zawodników i zawodniczek. Pierwsze turnieje rozegrane będą na hali sportowej ZS RCKU o 15.30.

Inauguracja ligi nastąpi zaś ok. godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich uczestników, ich rodziny i znajomych do dopingowania.

Zawodnicy zmierzą się w następujących grupach: I i II lidze kobiet oraz I, II i III lidze męskiej – wszyscy w grze indywidualnej. Rozgrywki odbywać będą się w każdą sobotę na hali sportowej „Ogrodnika”.

Organizatorem ligi jest Stowarzyszenia Działamy Sprawnie - Tworzymy Lepiej „Przez Sport w Przyszłość”, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Sponsorem zawodów są firmy: C.H. Dobrzyński, NSO, Caffe Cabana, Pizzeria Wiejska z Teresina, Martes Sport, MASTUDIO, VICTOR, SKYCAM, DANIELO, MARS Polska, Campanile Hotel-Restauracja Golden Tulip, Sklep Sportowy Jerzy Hołoś.

Terminarz rozgrywek i wyniki można śledzić na stronie internetowej: http://www.silb.ligspace.pl, więcej informacji również na stronie pswp.esochaczew.pl oraz profilu fb.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy