Innowacyjne systemy rynnowe z Centrum Pokryć Dachowych Koluszki

/ 7 zdjęć
+2

CPD w Koluszkach to firma handlowa specjalizująca się w dziedzinie różnego rodzaju pokryć dachowych.  Najwyższa jakość materiałów oraz 16 letnie doświadczenie pozwala nam na stworzenie w pełni profesjonalnej oferty dla wymagającego Klienta.  Jako firma handlowa ukierunkowani jesteśmy na sprzedaż szerokiego asortymentu. Jesteśmy otwarci na pojawiające się idee i trendy dlatego do naszych usług na bieżąco wdrażamy nowatorskie systemy pojawiające się na polskim ryku.


SUPRAFLOW – REWOLUCJA W SYSTEMACH RYNNOWYCH!

Systemy rynnowe są nieodłączną częścią każdego budynku i zarazem jednym z najbardziej eksploatowanych elementów. Ich zadaniem jest nie tylko efektywne odprowadzenie wody deszczowej, ale także ochrona elewacji przed zalaniem i zawilgoceniem. Jeśli szukasz maksymalnej wytrzymałości, doskonałego wyglądu i funkcjonalności idealnym rozwiązaniem jest SUPRAFLOW.

Dzięki współpracy z firmą SSAB stworzyliśmy materiał oraz system rynnowy, który przerósł nasze oczekiwania. Efektem tej długoletniej współpracy jest technologia i produkt SUPRAFLOW.

Materiał SUPRAFLOW łączy w sobie wszystkie najlepsze właściwości, które wymagane są od systemu rynnowego.  Dzięki powierzchni zawierającej fluor, SUPRAFLOW odpycha brud lepiej niż jakiekolwiek inne materiały. Ponadto posiada doskonała jakość i trwałość koloru (współczynnik odporności na promieniowanie UV RUV 5). Jest to doskonały materiał, wykonany w 100% z cynku, co powoduje że jest odporny na korozję.


SYSTEM RYNNOWY VICTORIA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i wygodzie klientów, Centrum Pokryć Dachowych Koluszki, jako jedyna w centralnej Polsce, ujęła w swojej ofercie system rynny półokrągłej produkowanej na odpowiedni wymiar w jednym odcinku bezpośrednio na placu budowy. Ta innowacyjna metoda pozwala produkować rynny odpowiadające swoją długością dokładnie wymiarom dachu.

Victoria to system rynnowy wykonany z najlepszej jakości fińskiej stali powlekanej dwustronnie powłoką pural wykonywane na miejscu u klienta na dowolny wymiar. System orynnowania Victoria został zaprojektowany tak, aby odprowadzić z Państwa dachu każdą ilość wody, bez względu na rodzaj jego pokrycia. System składa się z rynien o przekroju 124 i 159 mm oraz nowatorsko dopracowanych kształtek i ich sposobów mocowania.


RNW - RYNNY NA WYMIAR

Rynny na wymiar bez spadów i niepotrzebnych łączeń  to nowoczesna technologia produkcji orynnowania na miejscu u Klienta, dzięki której eliminowane jest ryzyko szkodliwego działania takich czynników jak wiatr, wilgoć i rdza. RNW  jest bardzo łatwy w montażu i zdecydowanie skraca czas, który w przypadku standardowych rynien jest potrzebny na ich łączenie (lutowanie). Dzięki specjalnym wewnętrznym wzmocnionym profilom mocującym system charakteryzuje się dużo wyższym poziomem estetyki oraz wytrzymałości na obciążenia.


DLACZEGO WARTO ZAINSTALOWAĆ RNW?


- JAKOŚĆ : do produkcji RNW firma CPD wykorzystuje blachy najlepszych producentów, gwarantując tym samym długowieczność oferowanego produktu

- KOMPATYBILNOŚĆ : kolejna cecha stanowiąca o przewadze RNW nad standardowymi systemami orynnowania. Oznacza ona, że system ten może być stosowany do wszystkich dostępnych pokryć dachowych.

- Kolorystyka : w przypadku RNW należy, również wspomnieć o bogatej palecie dostępnych barw, dzięki której system z łatwością zostanie dopasowany do estetyki całego budynku.


Budownictwo powinno sprawiać przyjemność. Właśnie tego oczekują od Nas Klienci, a my staramy się to zapewnić. Każdego dnia przekonujemy Państwa wysoką jakością naszych produktów i rozsądną relacją ceny do jakości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg produktów wykończeniowych, takich jak okna dachowe, podbitki, różne systemy orynnowania. Bogactwo oferty sprawi, iż na pewno uda nam się dopasować produkty spełniające Państwa oczekiwania. Już w chwili zakupu zapewniamy 30-letnią gwarancję.,Artykuł sponsorowany

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy