Intencje Mszy św. (10.04-16.04.2011 r.)

NIEDZIELA 10.04 – V Niedziela Wielkiego Postu
  6.30 - + Szczepana, Władysławę, Bronisławę i Mariana Pisarków, Stanisławę Czekała
  8.00 - + Ks. Stefana Kośnika – greg. 21
  8.00 - + Grażynę, Stanisława i Hieronima Kołodziejskich
  9.30 - + Franciszkę, Bolesława, Jana i Stanisława Jarotów
11.00 - + Stanisława Jelenia w 34 r. śm., Michalinę i Jana Jeleniów, Jadwigę, Tadeusza Musiałczyków, Tadeusza Tomasika
12.30 – za Parafian
16.30 - + Wiesława Ambroziaka w 6 r. śm.
18.00 - + Zofię i Stanisława Zimochockich
18.00 – W intencji ofiar katastrofy samolotu w Smoleńsku

PONIEDZIAŁEK 11.04 – Rekolekcje parafialne
 6.30 - + Stanisława Matusiaka – int. od uczestników pogrzebu
  8.00 - + Andrzeja, Jana i Stefanię Chaber, Teodora i Barbarę Radzikowskich
  9.30 - + Leona, Salomeę z rodzicami oraz Zdzisława, Tadeusza i Alicję Buczków
11.00 - + Mariannę Leszek w 1 r. śm.
12.30 - + Ks. Stefana Kośnika – greg. 22
16.30 - + Zbigniewa Białkowskiego w 8 r. śm.
18.00 - + Reginę i Antoniego Kornackich
19.30 - + Stanisława i Władysławę Bocheń

WTOREK 12.04 – Rekolekcje parafialne
  6.30 - + Sabinę i Stefana Biernackich i ich rodziców
  8.00 - + Józefa Lemiesza w 8 r. śm.
  9.30 - + Ks. Stefana Kośnika – greg. 23
11.00 - + Anielę i Józefa Tomeckich, siostrę Zofię i brata Władysława
12.30 - + Ryszarda Soszkę w 3 r. śm., Stanisława i Genowefę Olsztynów, zm. z rodziny
16.30 - + Krystynę w 3 r. śm. i Stanisława Kalińskich
18.00 - + Bronisławę i Stanisława Bronowickich
19.30 – dziękczynno-błagalna w int. Grażyny i Marka z racji 13 r. ślubu, o Boże błogosławieństwo dla dzieci

ŚRODA 13.04 – Rekolekcje parafialne
  6.30 - + Zofię i Tomasza Cieślaków
  8.00 - + Genowefę Nowierską w 10 r. śm., c.r Nowierskich
  9.30 - + Ks. Stefana Kośnika – greg. 24
11.00 - + Stanisławę Kalotę – int. od sąsiadó1)w
12.30 - + Barbarę Kucińską – int. od koła różańcowego z ul. Bolechowskich
16.30 - + Marię i Kazimierza Durniewiczów, c.r. Durniewiczów
18.00 – NOWENNA
19.30 – dziękczynno-błagalna w 10 rocz. ślubu Elżbiety i Cezarego

CZWARTEK 14.04
  6.30 - + Halinę Jóźwiak – int. od uczestników pogrzebu
  7.00 - + Ks. Stefana Kośnika – greg. 25
  7.30 - + Irenę, Mariannę, Adama i c.r. Kubryniów
  7.30 - + Czesława w 2 r. śm. i Helenę Łuczkowskich, Mariannę Kurpińską
  8.00 - + Jolantę i Kazimierza Załusków
17.30 - + Antoniego Marciniaka w 5 r. śm. i ich rodziców
18.00 - + Józefa i Barbarę Grochockich, Ryszarda Pietruszkę

PIĄTEK 15.04
  6.30 - + Janinę, Helenę i Edmunda Diem
  7.00 - + Ks. Stefana Kośnika – greg. 26
  7.30 - + Jana, Mariannę i Tadeusza Szpleter
  7.30 - + Barbarę, Jarosława i Stefanię Copioc-Selens
  8.00 - + Tomasza i Leonarda Gołębiowskich
17.30 - + Genowefę i Kazimierza Fijołków
18.00 - + Franciszkę, Wacława, Stanisławę i Stefana Szajewskich

19.00 – Droga Krzyżowa dla wszystkich ulicami miasta

SOBOTA 16.04
  6.30 - + Helenę w 6 r. śm. i Jana Żuków
  7.00 - + Ks. Stefana Kośnika – greg. 27
  7.30 - + Józefę w 1 r. śm. i Antoniego w 40 r. śm. Łyś
  7.30 – dziękczynno-błagalna w 90 rocz. urodzin p. Heleny Chaber
  8.00 - + Henryka Chacińskiego, c.r. Bartkiewiczów
17.30 - + Jerzego Orzechowskiego w 7 r. śm.
18.00 - + Marka Drabera w 10 r. śm.

W minionym tygodniu do wieczności odeszli:

+ Agnieszka Kaczmarek z ul. Długiej
+ Jerzy Miszczak z ul. Senatorskiej
+ Stanisława Przybylska z ul. Skłodowskiej
+ Wanda Jamka z ul. Żeromskiego
+ Jan Kaczorowski z ul. Żeromskiego

Wieczny odpoczynek...

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy