internet radiowy wybór

/ 5 komentarzy

witam serdecznie, szukam porady u szanownego grona uzytkowników w wyborze internetu , jako że mieszkam w domu(Chodaków) jestem "skazany" na internet radiowy(swiatłowód ani vectra nie wchodzi w gre).
bede wdzieczny za wszelkie porady i opinie które pomogą mi w wyborze odpowiedniego dostawy, z Sochaczewa kojarze dwie firmy Interkam i Interdom które świadcza usługi internetu radiowego , jeszcze biore pod uwage internet od firm typu Orange,Play,Plus ale tam chyba sa limity po przekroczeniu okreslonego limitu danych i predkosc drastycznie spada

pzdr.
novjan

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

krisdkrisd
0
Ja mieszkam w takim miejscu, że nawet internet radiowy nie dociera ;) Także jestem skazany tylko i wyłącznie na GSM. W pierwszej kolejności niestety wybrałem internet od Plus. Niestety okazało się, że to jest banda oszustów. Dostali z resztą wielomilionowe kary za oszukiwanie klientów aczkolwiek nie zrobiło to na nich wrażenia bo dalej nabijają ludzi w butelkę. "LTE bez limitu" w Plus to zwykłe oszustwo bo jest tam limit po przekroczeniu którego prędkość zostaje tak ograniczona, że nie da się korzystać z internetu. Ale sprzedawcy w czasie zawierania umowy kłamią prosto w oczy że tak nie będzie. Sprzedawcy w punkcie Plus na Warszawskiej nawet powieka nie zadrżała jak kłamał i wciskał mi umowę.

Teraz jestem w T-mobile, oferta "Internet domowy". Chyba jedyna oferta w Polsce sieci GSM, która jest naprawdę bez limitów danych. Są dwie opcje: tańsza z ograniczeniem prędkości do 20Mb/s i druga bez ograniczeń. Ja mam ten tańszy wariant, płacę 50PLN miesięcznie i jestem bardzo zadowolony. Prędkość na speedtest.pl 17-20Mb/s w zależności od pogody, więcej mi nie potrzeba. No i najważniejsze, że faktycznie nie ma żadnych limitów danych, bez ściemy. (2019-07-22 08:48)
WITWIT
0
Ja mam LTE z Orange( po takiej przygodzie z Plusem jak kolega wyżej) z tym że to Int. LTE biurowy dla firm , tam masz limit 999 Gb , potem zwalnia do 1 Mb/s , ale ten limit to mi wystarcza z górką , prędkość mam przeciętnie okolo 50 Mb/s, ale bywa że zwalnia do 30 ale bywa też ponad 60 , w zależności od pory dnia . Koszt 50 zł netto (2019-07-22 08:59)
zbigniew15zbigniew15
0
W Orange płacę 40 zł miesięcznie za usługi mobilne i korzystam bez problemów w całej Polsce. (2019-07-22 09:43)
NovJanNovJan
0
dziekuje za opinie, a czy macie doświadczenia z lokalnymi dostawcami internetu radiowego?

oglądam ofery internetu w orange,T-mobile i tylko ta T-mobile jest bez limitu danych , ten na firme(999GB) byłby ok ale niestety kupuje to jako osoba prywatne (2019-07-22 10:21)
krisdkrisd
0
Ja wcześniej miałem internet radiowy z firmy JRB. Działało mniej stabilnie od GSM,bardziej podatne na warunki pogodowe. Po 3 latach brzozy na sąsiedniej działce urosły na tyle, że całkiem straciłem sygnał i przesiadłem się na GSM. (2019-07-22 11:34)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy