IV Półmaraton Powiatu Warszawskiego - Zachodniego im. Janusza Kusocińskiego

Zdjęcia i foto: IV Półmaraton Powiatu Warszawskiego - Zachodniego im. Janusza Kusocińskiego Biegi sochaczew

24 sierpnia odbył się bieg upamiętniający sylwetkę wielkiego człowieka i sportowca Janusza Kusocińskiego. To już czwarta edycja biegu, gdzie start usytuowany jest w Błoniu na ul. Lesznowskiej, a meta znajduje się w Borzęcinie Dużym.

Organizatorzy tego pięknego wydarzenia sportowego od pierwszej edycji stale podnoszą renome biegu i co za tym idzie - frekwencja na każdej edycji wzrasta. I tak w tym roku bieg ukończyło 626 zawodników. Dodatkowo ustanowiono nowy rekord trasy, który należy obecnie do Kenijczyka Rop Abela Kibeta i wynosi 01:07:11.

KM AKTYWNI Sochaczew na IV Półmaratonie PWZ im. Janusza Kusocińskiego reprezentowali:

33 Krzysztof Zakrzewski M-20 - 11 <<< 01;25;04>>>
36 Adrian Kowalski M-20 - 13 <<<01;25;57>>>
40 Tomasz Mikulski M-20 - 15 <<<01;27;02>>>
161 Jarosław Szajewski M-30- 69 <<< 01;38;52>>>
275 Jan Kocimski M-60 - 4 <<<01;46;37>>>
591 Małgorzata Przybylska K-40-16 <<<02;16;28>>>

Przeprowadzona została dodatkowo klasyfikacja drużynowa, na 25 drużyn zostaliśmy sklasyfikowani na piatym miejscu. ( Suma trzech najlepszych czasów)

Półmaraton Powiatu Warszawskiego-Zachodniego to również klasyfikacja najlepszy zawodnik powiatu. Sklasyfikowanych zostało 127 zawodników.

4 miejsce Adrian Kowalski ( Gmina Kampinos)
5 Tomasz Mikulski ( Gmina Kampinos)

Perfekcyjnie zorganizowana impreza biegowa, jednymi z organizatorów są ludzie nasi przyjaciele którzy lubią, kochają biegac - idealnie przekładają to na organizacje.

AKTYWNI są od początku na tej imprezie, której pomysłodawcą jest nasz kolega Dariusz Ciecwierz... duże brawa dla organizatorów.  Widzimy się za rok