IV Runda Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: IV Runda Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym Ratownictwo wodne sochaczew

Drużyna WOPR Sochaczew startowała wczoraj w IV Rundzie Grand Prix Polski w Płocku. Najlepszą zawodniczką w kat. Młodzik okazała się po raz kolejny Alicja Ulicka, która wygrała konkurencje: 50m holowanie oraz 100m ratownik, natomiast zajęła 3 miejsce na dystansie 100m holowanie w płetwach. W starszej kategorii (Junior Młodszy) startowała Zuzanna Anyszewska- 5 miejsce 100m kombinacja i Zuzanna Podrażka- 4 miejsce w konkurencji 100 Ratownik. W trzeciej kategorii młodzieżowej (Junior) startowały bliźniaczki Ulickie. Aleksandra pokazała moc na dystansie 100m w płetwach, gdzie zajęła 4 miejsce z b.dobrym czasem 1:14.57. Patrycja również zajęła 4 miejsce, tuż przed siostrą na dystansie 100m Ratownik. Zawodniczkami podczas zawodów opiekował się świeżo upieczony Prezes WOPR w Sochaczewie Patryk Sobieraj. Następną okazją do zdobywania medali będzie Finał GP w Ostrołęce.