IV sezon ligi badmintona dobiegł końca

Zdjęcia i foto: IV sezon ligi badmintona dobiegł końca Badminton sochaczew

Już 13 maja w Kramnicach Miejskich nastąpi uroczyste podsumowanie IV sezonu Indywidualnej Ligi Badmintona Powiatu Sochaczewskiego. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymają medale, dyplomy oraz puchary.

Przypomnijmy. Organizatorem ligi badmintona jest sochaczewskie Stowarzyszenie „Przez Sport w Przyszłość”, salę do przeprowadzania rozgrywek udostępnia ZS RCKU a partnerem wspierającym to sportowe przedsięwzięcie nie tylko finansowo jest Starostwo Powiatowe w Sochaczewie. - Rok temu zorganizowaliśmy uroczyste podsumowanie ligi również w sochaczewskich kramnicach. Chcemy kontynuować tę dobrą tradycję i zaprosić wszystkich graczy oraz partnerów wspierających i członków naszego stowarzyszenia już nie na salę gimnastyczną – mówi Sebastian Wiśniewski, prezes stowarzyszenia „Przez Sport w Przyszłość”. - Podsumowanie ligi zaplanowano 13 maja o godz. 16.00. Wtedy też poznany najlepszych zawodników w każdej z kategorii, a w tej edycji grało ok. 50 osób. Już dziś serdecznie zapraszamy na tę uroczystość – dodaje S. Wiśniewski.

W IV sezonie Indywidualnej Ligi Badmintona zmagania na sali rozpoczynało 50 zawodników i zawodniczek. Kilku graczy m.in. z powodu kontuzji nie dotrwało do końca ligi. Do końca ligi wytrwało: 13 kobiet, 25 mężczyzn i 8 Juniorów, zawodnicy grali w czterech kategoriach: Liga Kobiet, Super Liga Męska, Liga Open i Liga Junior. Gracze to nie tylko członkowie Stowarzyszenia, ale gracze indywidualni, niezrzeszeni. Większość zawodników to mieszkańcy naszego powiatu, acz są też z Zabrza czy Skierniewic. A czy znany jest już program podsumowania Ligi? Jak mówią organizatorzy nowością od tego sezonu począwszy będzie nadanie honorowego członka Stowarzyszenia „Przez Sport w Przyszłość”. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy