Iwaszkiewcz na Walentynkach w Ambasadzie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Iwaszkiewcz na Walentynkach w Ambasadzie Edukacja sochaczew

                          „Natura ciągnie wilka do lasu” – mówi stare przysłowie, a że „Iwaszkiewicz ” niemieckim stoi, to nie mogło nas tam zabraknąć.

Jak czerpać powietrze, to całą piersią! Dlatego też w środę 14 lutego w tym szczególnym dniu – dniu zakochanych, oni- uczniowie technikum i ich nauczyciele języka niemieckiego wyznali swoją miłość do… języka niemieckiego! A ponieważ to Walentynki, więc i miejsce wyznania musiało być niebanalne –Ambasada Niemiec w Warszawie! Brzmi to dumnie! Serca uczniów z barwy czerwonej przekształciły się w trzy kolory – czarny, czerwony i złoty… Podczas tej niecodziennej wizyty uczniowie mogli dowiedzieć się jakie zadania spełnia placówka dyplomatyczna, jak zostać ambasadorem. Kto wie… Może kiedyś za bramą Ambasady przy godle z czarnym orłem oprowadzać wycieczkę będzie któryś z tych uczniów?! Życie bywa nieprzewidywalne…?!
Wycieczkę  uważamy  za bardzo udaną! Zresztą, jacy nauczyciele i jaka młodzież, taka też wycieczka! Dlatego już snujemy plany na przyszłość i w marcu… ciąg dalszy.
Ale co to będzie??? Cierpliwości! Szczegóły niebawem!
Tschüs!


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy