Iwaszkiewicz na Międzynarodowych Targach

/ 15 zdjęć
Zdjęcia i foto: Iwaszkiewicz na Międzynarodowych Targach Edukacja sochaczew
+10

             1 czerwca uczniowie klas I ,II ,III  technikum hotelarstwa oraz technikum żywienia i usług gastronomicznych z Iwaszkiewicza byli na Międzynarodowych Targach Żywności "WARSAW FOOD EXPO" w Nadarzynie.

Uczestniczyli w pokazach kulinarnych różnych regionów polski, prezentacjach żywności i napojów wysokiej jakości, BIO żywności i potraw, potraw serwowanych w restauracjach. Najsmaczniejszymi atrakcjami targów była degustacja żywności z całej Polski i świata. Można było m.in. zasmakować w polskiej żywności tradycyjnej i lokalnej przygotowanej przez Koła Gospodyń Wiejskich, dania z gęsiny, dania z produktów ekologicznych, potrawy ze ślimaków, wędliny, produkty z ziaren polskich a także aromatyczną kawę. Nie zabrakło oczywiście słodkości: miody, czekolady, suszone owoce i inne smakołyki.
Opiekunami wycieczki były: Katarzyna Strzałkowska - Bonat oraz Lidia Pojawa

           W tym samym dniu klasa II technikum organizacji reklamy , również w Nadarzynie,  uczestniczyła w „Warsaw Comic Con”.

Comic Con Warsaw tworzony jest z myślą o wszystkich fanach popkultury. Coś dla siebie mogli znaleźć tam wszyscy wielbiciele  komiksów, książek, seriali, filmów i gier. Bawiliśmy się świetnie w świecie ”Gwiezdnych wojen”,  „Gry o tron”,  grając w najnowsze gry. Szeroki zakres tematyczny oraz wiele atrakcji dostępnych na Comic Con Warsaw czyni tą imprezę najlepszą i największą w Europie.Opiekunami wycieczki były: Dorota Marcinkowska i Elżbieta Sobczyńska.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy