Iwaszkiewicz ze Srebrną Tarczą w XX Rankingu Perspektyw

Zdjęcia i foto: Iwaszkiewicz ze Srebrną Tarczą w XX Rankingu Perspektyw Edukacja sochaczew

W  ogłoszonym 10 stycznia 2018 roku XX jubileuszowym Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych – Fundacji Edukacyjnej Perspektywy 2018,  Technikum w Zespole Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza otrzymało tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”.


Od sześciu lat Technikum w „Iwaszkiewiczu” zajmuje wysokie miejsca w rankingu najlepszych szkół w Polsce i jest najwyżej plasowanym Technikum w Powiecie Sochaczewskim.  W roku 2015 i 2016 szkoła otrzymała „Brązową Tarczę”, w 2017 roku zajęła 38 miejsce na Mazowszu – dziś plasuje się  na  21 miejscu wśród mazowieckich placówek. „Iwaszkiewicz” znacznie awansował  też w ogólnopolskim rankingu szkół z 246 miejsca na 179.

Ranking uwzględnia osiągnięcia szkoły w olimpiadach oraz wyniki egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych oraz egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie. Sukces szkoły nie tylko podnosi jej prestiż, ale przede wszystkim jest ważnym kryterium i wskazówką dla absolwentów gimnazjów i ich rodziców, którzy stają przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy