Jak licytować on-line na naszym portalu – sprawdź już teraz!

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Jak licytować on-line na naszym portalu – sprawdź już teraz! Rekreacja sochaczew

W najbliższą niedzielę 13 stycznia rusza 27 Finał WOŚP, a na naszym portalu już gra licytacja on-line orkiestrowych gadżetów. Gorąco zachęcamy do wzięcia w niej udziału. To świetna, wciągająca i wygodna (bo bez wychodzenia z domu) forma wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. A przede wszystkim forma wymierna. W tym roku liczymy na jeszcze więcej. Pokażmy, że sochaczewianie mają duże serca.


Licytacja już trwa


Przed nami 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbędzie się on 13 stycznia 2019 roku. Tym razem zbieramy pieniądze na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Nasz portal już zaczął orkiestrować. Uruchomiliśmy licytację on-line. Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednich latach, przyłączycie się do nas.


Uwaga! Licytacja trwa do niedzieli 13 stycznia 2019 do godz. 22.00.


Jak licytować on-line?


Licytować można już od dziś. Aby to zrobić, przede wszystkim należy zarejestrować się na portalu e-Sochaczew.pl. Następnie przejrzeć prezentowane i opisane fanty. Każdy ma cenę wywoławczą , a niżej kwotę, do jakiej wzrośnie aktualna cena, gdy klikniesz guzik „Licytuj” (w zależności od wartości przedmiotu, ustaliliśmy kwoty minimalnego podbicia ceny od 1 zł do 50 zł). Jednocześnie informujemy, że jeśli licytator chce szybciej podbić cenę do wyższej – może ręcznie wpisać pożądaną kwotę.

 

Kto może wziąć udział w licytacji?


Udział w licytacji może wziąć każdy zalogowany użytkownik portalu e-Sochaczew.pl. Wystarczy, że otrzyma stosowne uprawnienia. Jeśli zatem licytujesz po raz pierwszy (wszyscy licytujący w zeszłym roku mają aktualne uprawnienia, więc już nie muszą przechodzić „weryfikacji” konta), po naciśnięciu guzika „Licytuj”, otrzymasz następującą informację: „Żeby wziąć udział w licytacji Twoje konto musi zostać zweryfikowane przez nas. Zadzwoń pod numer: 731-719-667; 731-719-677, a my zajmiemy się resztą, lub zostaw nam swój numer, a my oddzwonimy do Ciebie”. Po kontakcie z redakcją, zweryfikowanym loginom będą nadawane uprawnienia do udziału w zbiórce. I już!


Odbiór gadżetów


Zwycięzcy licytacji będą odbierać wygrane gadżety w siedzibie naszej redakcji przy ul. Żeromskiego 9 w Sochaczewie do środy 16 stycznia włącznie, wrzucając pieniądze w wylicytowanej kwocie do zaplombowanej puszki WOŚP.

Życzymy dobrej zabawy i licytacyjnych sukcesów.


TO WAŻNE: Główny sztab orkiestry mieści się w Hufcu ZHP. I właśnie z ramienia tego sztabu organizujemy licytację orkiestrowych gadżetów na portalu e-Sochaczew.pl. Ta forma wsparcia dla WOŚP bardzo przypadła Państwu do gustu. Podczas ostatnich godzin ubiegłorocznej licytacji przysłowiowe serwery paliły nam się do czerwoności. Mamy nadzieję, że w tym roku również tak będzie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

wbienkowbienko
0
No i @anomalia mnie przelicytowała, bo byłem przekonany, że czas mam do północy :)

No cóż, prawdziwi twardzieleregulaminy iinstrukcje czytają na końcu ;)Dziękuję organizatorom za ich pracę i zaangażowanie.Szkoda, że to NASZE święto radości i dobroci zostało przerwane w tak brutalny i bezsensowny sposób. Pozostaje mieć nadzieję, że życie i zdrowie p.Adamowicza zostanie uratowane. (2019-01-14 09:57)
anomaliaanomalia
0
Remis @wbienko. Na MIłosza też się zasadzałam. Jeszcze możemy się zamienić..(2019-01-14 14:06)
anomaliaanomalia
0
Pozostaje mieć nadzieję, że życie i zdrowie p.Adamowicza zostanie uratowane. (2019-01-14 09:57)Niestety, nie udało się.Jurek Owsiak zrezygnował z szefowania WOŚP.

(2019-01-14 15:24)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy