Jak nie urok, to... szlaban- pożar auta w Szymanowie

/ 17 zdjęć
Zdjęcia i foto: Jak nie urok, to... szlaban- pożar auta w Szymanowie  Pożary, straż pożarna sochaczew
+12

Wczoraj, 31 maja po godzinie 18.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru samochodu osobowego w miejscowości Szymanów.

Opuszczony po drodze szlaban znacząco utrudnił dojazd na miejsce zdarzenia zastępowi OSP Niepokalanów. Takie sytuacje pokazują jak problemowy jest ten przejazd kolejowy, jak wiele cennego czasu zabiera służbom ratunkowym. W planach jest jednak modernizacja drogi, która w przyszłości zmniejszy czas oczekiwania na pomoc.

Po dojeździe na miejsce OSP Niepokalanów okazało się, że w trakcie działań były już zastępy OSP Szymanów oraz OSP Kaski. Z racji tego iż lokalizacja zdarzenia była na granicy dwóch powiatów Sochaczewskiego oraz Grodziska Mazowieckiego na miejscu interweniowały jednostki OSP Szymanów, OSP Kaski, OSP Niepokalanów, OSP Osiny oraz JRG Grodzisk Mazowiecki. 

Samochód osobowy uległ całkowitemu spaleniu. Sytuacja była dosyć poważna z racji tego iż auto posiadało instalację gazową, jednak druhowie z Szymanowa szybko i skutecznie poradzili sobie z tym problemem. Na szczęście kierowca płonącego auta opuścił pojazd o własnych siłach.

W działaniach na miejscu zdarzenia oprócz Straży Pożarnej brały udział również Policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. (źródło,zdj. OSP Niepokalanów, OSP Kaski)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy