Jan Kocimski - Mistrzem Polski. Festiwal Biegów w Krynicy 2014

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Jan Kocimski - Mistrzem Polski. Festiwal Biegów w Krynicy 2014 Biegi sochaczew

W dniach 5-7 września 2014 roku w Krynicy Górskiej odbył się festiwal biegowy. Rywalizowano na wielu dystansach biegowych zarówno ulicznych jak i górskich. Nie zabrakło również konkurencji dla Nordic Walkerów.

W gronie ponad 10 tysięcy nie zabrakło przedstawicieli KM Aktywni Sochaczew.

Z naszego grona wspaniałe zwycięstwo w swojej kategorii wiekowej M 60 w Nordic Walking - 4 km - wejście na Jaworzynę, odniósł Jan Kocimski. Janek poprawił wynik z zeszłego roku kiedy to zajął drugie miejsce. Tym samym Jan został Mistrzem Polski w Górskich Mistrzostwach Polski Nordic Walking.

Miejsca na podium odnotowali również nasi najmłodsi sportowcy trenowani przez Emanuela Zimnego. W Biegach Deptaka Krynickiego na 600 metrów druga była Julia Dragańska, tuż za nią finiszowała Aleksandra Pietruszka. Na piątym miejscu bieg ukończyła Weronika Lewandowska.

W młodszej kategorii na dystansie 400 metrów na 30 miejscu dobiegła Julia Zimna.

Bieg gimnazjalistów na dystansie 1 km - to drugie miejsce Mikołaja Wosińskiego w kategorii 13-14 lat.

Aktywni startowali również w wielu innych konkurencjach uzyskując następujące rezultaty.