,,Jedno skrzydło" - wystawa fotograficzna

Zdjęcia i foto: ,,Jedno skrzydło" - wystawa fotograficzna Film, fotografia sochaczew

3 grudnia 2019 roku o godzinie 17.00 w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kramnicach Miejskich (I piętro) odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej "Jedno skrzydło".


Wystawa jest zwieńczeniem projektu Stowarzyszenia na rzecz osób z autyzmem Jestem, realizowanego w ramach miejskiego zadania publicznego "Niepełnosprawni są wśród nas". Zadanie to jest współfinansowane ze środków Miasta Sochaczew. 


Mottem wystawy są słowa: "Każdy z nas jest Aniołem z jednym skrzydłem. Jeżeli chcemy pofrunąć, musimy mocno się objąć" (Luciano de Crescenzo)


W ramach wystawy zostanie zaprezentowanych 15 fotografii autorstwa Daniela Bidiuka, ukazujących niezwykłą relację rodzica z niepełnosprawnym dzieckiem. Na zdjęciach możemy obejrzeć 15 par: rodzic oraz dziecko. Najważniejszym przesłaniem każdego ze zdjęć jest bliskość, miłość i radość z bycia razem. 

Celem tego projektu jest przełamywanie stereotypów narosłych wokół rodzin z osobami niepełnosprawnymi, zwiększanie ich poczucia przynależności do społeczeństwa i wzrost akceptacji. Do obejrzenia wystawy zapraszamy wszystkich mieszkańców Sochaczewa.


Wystawę będzie można oglądać w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej od 3 do 11 grudnia 2019 roku.Miejska Biblioteka Publiczna w Sochaczewie‎

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy