Jedzenie Sochaczew - #ZamowNaWynos i wesprzyj swoją ulubioną restaurację

Zdjęcia i foto: Jedzenie Sochaczew - #ZamowNaWynos i wesprzyj swoją ulubioną restaurację Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Lokalni przedsiębiorcy potrzebują naszej pomocy. Dziś, jak nigdy wcześniej, musimy trzymać się razem i wspólnie przeciwstawić  negatywnym skutkom pandemii. Dlatego Fundacja e-Sochaczew.pl stworzyła całkowicie bezpłatną  platformę, w której każdy z nas może wybrać swoją ulubioną sochaczewską restaurację i zamówić jedzenie bezpośrednio do domu. W ten prosty sposób wspieramy lokalny rynek usług gastronomicznych. 

Z powodu wirusa restauracje nie mogą działać normalnie, dlatego nasze osobiste działania mogą okazać się ratunkiem dla wielu przedsiębiorców związanych z restauracjami, barami oraz kafejkami. To właśnie dlatego podjęliśmy działania, które będą bezpośrednio wpływać na pomoc lokalnym przedsiębiorcom w branży gastronomicznej. Oddajemy do Państwa dyspozycji nową platformę jedzenie.e-Sochaczew.pl , która może pomóc w tej trudnej sytuacji. 

Zamawiając jedzenie na wynos, z dowozem, możemy wspólnie sprawić, że sochaczewskie restauracje będą w stanie przetrwać ten trudny okres. Dłuższy pobyt w domach z powodu pandemii to idealny moment na to, by zapoznać się z naszą propozycją jedzenie.e-Sochaczew.pl, gdzie znajdziemy wszystkie informacje o dostępnych na terenie miasta restauracjach czy barach. 


Na stronie można wybrać:

- swoje ulubione restauracje 

- określone dania, takie jak przystawki, sałatki, menu dziecięce, dania jarskie, mięsne czy wege.


Wystarczy wejść na stronę jedzenie.e-Sochaczew.pl, na której znajduje się aktualne menu sochaczewskich restauracji wraz z cenami oraz bieżącymi promocjami. Nie wiesz na co masz ochotę? Nic prostszego - wybieraj spośród dań, bądź przejdź bezpośrednio do menu swojej ulubionej restauracji. Wszystko w jednym miejscu,  bez wychodzenia z domu.  


Jeśli czytasz  ten tekst będąc na Facebooku koniecznie udostępnij go znajomym. Pamiętajcie, razem możemy więcej!

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy