Jest nowy rekord - ostateczna kwota z licytacji na portalu e-Sochaczew.pl

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Jest nowy rekord - ostateczna kwota z licytacji na portalu e-Sochaczew.pl Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sochaczewie – wyjątkowo, energetycznie i rekordowo! Tak w ogromnym skrócie, można opisać tegoroczną zbiórkę w naszym mieście. 

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sochaczewie był bez wątpienia wyjątkowy. Nie tylko ze względu na towarzyszące mu wydarzenia, ale również na kwotę z licytacji, którą udało się ostatecznie uzyskać portalowi e-Sochaczew.pl. Trzeba przyznać, że liczni darczyńcy oraz mieszkańcy spisali się na medal. Odbierając gadżety, wielokrotnie wrzucali do puszki dużo więcej i to właśnie dzięki ich  ogromnej hojności udało się nam uzbierać rekordową kwotę 31 431 zł, czyli o blisko 16 tysięcy złotych większą niż w roku ubiegłym! W ten sposób portal e-Sochaczew.pl osiągnął najwyższy wynik. Dla porównania - kwota z licytacji z innego lokalnego portalu wyniosła jedynie 8 745 zł.  

Przypomnijmy, że biorący udział w licytacji mocno walczyli o voucher na imprezę okolicznościową na 30 osób, ofiarowany przez Fundację Ochrony Zabytków Mazowsza mieszczącej się w Pałacu w Gawłowie, którą opiekują się Agnieszka i Zbigniew Gerasik. Ostatecznie wylicytował go Konrad Z. za kwotę 4100 zł. 

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się również sochaczewskie złote serduszko z grawerem WOŚP 2020, podarowane przez Pracownię Jubilerską Robert Okraska, które wylicytowała firma SOCHBUD za równie wysoką kwotę, bo aż 3 000 zł.

Początkowo kwota z licytacji wynosiła 30 818 zł, jednak po ostatecznym rozrachunku, dzięki Państwa hojności uległa ona zmianie. W ten sposób ustanowiliśmy nowy rekord portalu e-Sochaczew.pl, który wynosi 31 431 zł!

Udowodniliśmy po raz kolejny, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a sochaczewianie potrafią się wspaniale zjednoczyć, pomagać i jednocześnie wspaniale się bawić. Raz jeszcze dziękujemy za wspólne granie i zapraszamy za rok.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

APTEKARZAPTEKARZ
0
W ubiegłych edycjach nie wymieniano z nazwy zwyciezcow. Brawo. Czasy się zmieniaja. (2020-02-01 10:13)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy