Joanna Cieśniewska z zespołem na DWORCU TO.KULTURA!

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Joanna Cieśniewska z zespołem na DWORCU TO.KULTURA! Koncerty i muzyka sochaczew

W najbliższą sobotę, 9 marca, na sali widowiskowej Dworca TO.KULTURA! odbędzie się po raz pierwszy koncert muzyczny. 


Z okazji DNIA KOBIET wystąpi na naszej nowej scenie JOANNA CIEŚNIEWSKA z zespołem. Będzie to koncert promujący niedawno wydaną debiutancką płytę artystki "SŁONE PIOSENKI"
Razem z Asią wystąpią wspaniali muzycy: Zbyszek Murawski - od wielu lat członek zespołu ZEJMAN I GARKUMPEL, autor piosenek, kompozytor, poeta, multiinstrumentalista, Janusz Frychel - założyciel zespołu GANG OLSENA, muzyk, basista współpracujący z zespołem DŻEM, grający w wielu projektach artystycznych, Adam Szuraj - perkusista Marcina Stycznia, Tomasza Szweda,  członek zespołu HONKY TONK BROTHERS, współpracujący z wieloma artystami, Sławek Nalej - współpracujący z Kabaretem OT.TO, muzyk sesyjny, instruktor muzyczny.Ponadto na scenie usłyszymy Anię Karaś i Julię Rumińską w gościnnych występach.
Koncert odbędzie się o g. 19.00 w sali widowiskowej DWORCA TO.KULTURA! Do sali wchodzi się od strony skweru NIEPODLEGŁOŚCI schodami w dół. 
Podczas koncertu będzie można nabyć płytę "SŁONE PIOSENKI". Dla wszystkich pań przewidziano kwiaty z okazji DNIA KOBIET.
ZAPRASZAMY BARDZO GORĄCO, WSTĘP WOLNY
9 marca 2019 g. 19.00 - DWORZEC TO.KULTURA!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy