Jubileuszowe turnieje

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Jubileuszowe turnieje Tenis stołowy sochaczew

ZSCKP czyli popularna „Osiemdziesiątka” obchodzi jubileuszowy rok. W tym czasie zorganizowanych zostanie wiele imprez wzbogacających życie szkoły. Wśród nich są turnieje tenisa stołowego dla uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z naszego regionu.

W miniony wtorek odbył się pierwszy z nich. Do stołów podeszły dziewczęta rywalizujące w grze pojedynczej. Co prawda nie było ich wiele ale walczyły na całego. Odpuszczania nie było.

W finale zagrały faworytki turnieju – Aleksandry Paruszewska i Wojtczak. Ich pojedynek był ozdobą zawodów. Zacięty pojedynek trwał przez pięć setów. Pierwsze dwa wygrała Paruszewska. Kolejne dwa Wojtczak. Ostatnia odsłona była bardzo dramatyczna. Każda z zawodniczek miała piłkę meczową. Większą odpornością wykazała się się uczennica ZSCKP – Aleksandra Paruszewska, która wygrała pierwszy turniej.

O „brąz” walczyły siostry Bylickie. Wygrała młodsza z nich – Sylwia. Magda niestety nie „załapała” się na podium.


Kolejność turnieju:

1.Aleksandra Paruszewska (ZSCKP „80”)

2.Aleksandra Wojtczak (LO Chopin)

3.Sylwia Bylicka (LO Chopin)

4.Magdalena Bylicka (ZSCKP „80”)

5.Weronika Podkańska (ZSCKP „80”)

6.Weronika Ciołkowska (Gimnazjum Powiatowe)

7.Wiktoria Mamcarz (Gimnazjum Powiatowe)


Organizatorzy zwracają się do dyrekcji oraz nauczycieli WF ze szkół z naszego regionu z prośbą o udział ich uczniów w turniejach. Mają przy tym nadzieję, że potrafią oni zmobilizować swoich wychowanków do aktywnego spędzania czasu. Turnieje odbędą się w sochaczewskiej hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Kusocińskiego (początek turniejów o godzinie 9.00) w następujących dniach:

Gra pojedyncza chłopców -18.11.2016

Gra podwójna dziewcząt -08.12.2016

Gra podwójna chłopców -12.01.2017

Gra mieszana (mixt) -09.02.2017

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy