Jutrzenka zaprasza na XIII Ogólnopolskie Zawody Sportowe Osób Niepełnosprawnych

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Jutrzenka zaprasza na XIII Ogólnopolskie Zawody Sportowe Osób Niepełnosprawnych Radni i rady samorządowe sochaczew

Stowarzyszenie Sportowo- Rehabilitacyjne Osób Niepełnosprawnych „Jutrzenka” w Sochaczewie zaprasza wszystkie osoby niepełnosprawne do wzięcia udziału w XIII Ogólnopolskich Zawodach Sportowych.

Zawody przeprowadzone zostaną w dniu 08 września 2006 r. na obiektach sportowych MKS „Orkan” w Sochaczewie przy ul. Warszawskiej 82. Uroczyste rozpoczęcie o godzinie 10:00.

Zapewniamy dobrą organizację, różnorodność konkurencji sportowych, wspaniałą atmosferę, wojskową grochówkę a dla zwycięzców medale i nagrody rzeczowe.

Zapraszamy serdecznie mieszkańców naszego miasta, powiatu oraz wszystkich, do których nasze zaproszenie dotrze, by zechcieli tego dnia być z nami i kibicować sportowcom sprawnym inaczej!

Liczymy na Państwa wsparcie (kontakt przez ośrodek w Chodakowie), a także obecność wśród nas na stadionie w Sochaczewie w czasie trwania imprezy sportowej.Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Sportowo-Rehabilitacyjne
Osób Niepełnosprawnych
Prezes Magdalena Osińska

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

KIJSKIJS
0
Drobna uwaga.Dlaczego takie imprezy organizowane są w dniach roboczych?Czy nie można takich imprez organizować przynajmniej w soboty, kiedy większość osób pracujących ma wolny dzień od pracy?Dla wielu osób to nie realne wziąć urlop, a zmiana dnia zawodów napewno zwiększy ilość kibiców.Nie wiem czy na chwilę obecną to możliwe ale proszę o rozpatrzenie takiej możliwości. (2006-08-07 08:28)
jutrzenkajutrzenka
0
Dlaczego w piątek?
Otóż dlatego że jest to normalny dzień pracy , są to zawody ogólnopolskie przyjeżdżają drużyny wraz z opiekunami z całej Polski i chcą na weekend wrócić do domu. Szkoły zaproszone na tą imprezę mają dzień wolny. A z doświadczeń z lat poprzednich, kiedy odbywały się zawody w sobotę wiemy, iż wcale nie zwiększa to liczebności ani zawodników ani kibiców. (2006-08-08 10:00)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy