Kajakowe zakończenie lata 2013

Zdjęcia i foto: Kajakowe zakończenie lata 2013 Zdrowie sochaczew

Sochaczewskie WOPR oraz Moto – Przystań w Plecewicach, zapraszają w dniu 14.09.2013 na rodzinny spływ kajakowy pod hasłem „KAJAKOWE ZAKOŃCZENIE LATA 2013”. Będzie to ostatnia edycja cyklicznych rodzinnych spływów po rzece Bzurze w tym roku.


Tym razem spływ rozpoczniemy w miejscu starego mostu w Sochaczewie, dojazd ul. Toruńską, przy Straży Pożarnej, zakończymy w Moto – Przystani w Plecewicach. Tradycyjnie po spływie posilimy się kiełbaską z grilla, a na wieczór organizatorzy przygotowali niespodziankę – koncert muzyki żeglarskiej na żywo w wykonaniu Artura Zdanowicza „Zibi”. 

Organizator zapewnia: - kajak wraz z wyposażeniem - opiekę ratowników WOPR - kiełbaska z grilla po zakończeniu spływu - transport powrotny autokarem do centrum miasta – Plac Kościuszki - koncert szant na żywo Trasa i charakterystyka spływu - start: stary most w Sochaczewie, dojazd ul. Toruńską, obok Straży Pożarnej -meta: Moto – Przystań, Plecewice - spływ jednoetapowy - czas spływu ok. 2h-2,5h - trasa mało uciążliwa, brak miejsc wymagających przenoszenia kajaków Program spływu -godz. 14.30 zbiórka – stary most na Bzurze w Sochaczewie -godz. 15.00 rozpoczęcie spływu -godz. 17.30 dopłynięcie do mety – Moto – Przystań Plecewice -godz. 18.00 pieczenie kiełbasek na grillu - godz. 19.00 koncert szant na żywo -godz. 22.00 transport autokarem do Placu Kościuszki Zgłoszenia i wpłaty wpisowego do dnia 12.09.2013r - zgłoszenia osobiste i wpłaty w kwocie 40,- od osoby przyjmowane będą: Bar Piwny, ul. Reymonta 14 w godz. 10.00 – 18.00 Wniesienie opłaty jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu Spływu. Informacje dodatkowe można uzyskać telefonicznie: 509 044 106 Ilość kajaków ograniczona. REGULAMIN RODZINNEGO SPŁYWU KAJAKOWEGO RZEKĄ BZURĄ POD HASŁEM – KAJAKOWE ZAKOŃCZENIE LATA 2013

1. Cel imprezy - propagowanie pływania kajakiem po rzece Bzurze - szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa pływania kajakiem

2. Organizatorzy - WOPR Sochaczew - Moto – Przystań Kajakowa Michał Scigocki

3. Termin 14.09.2013r.

4. Program spływu -godz. 14.30 zbiórka – przy starym moście w Sochaczewie, dojazd ul. Toruńską -godz. 15.00 rozpoczęcie spływu -godz. 17.30 dopłynięcie do mety – PLECEWICE, Moto – Przystań kajakowa -godz. 18.00 pieczenie kiełbasek na grillu -godz. 19.00 koncert szant na żywo w wykonaniu Andrzeja Zdanowicza „Zibi” -godz. 22.00 transport autokarem do centrum miasta, plac Kościuszki

5. Trasa i charakterystyka spływu - start: miejsce starego mostu w Sochaczewie, ul.Toruńska - meta: PLECEWICE, Moto – Przystań kajakowa - spływ jednoetapowy - czas spływu ok. 2h-2,5h - trasa mało uciążliwa, brak miejsc wymagających przenoszenia kajak

6. Organizator zapewnia - kajak wraz z wyposażeniem - opiekę ratowników WOPR - ognisko z kiełbaską po zakończeniu spływu - transport od mety spływu do centrum miasta, plac Kościuszki - koncert szant na żywo

7. Prawo udziału w spływie mają osoby, których stan zdrowia pozwala na udział w spływie - bez względu na umiejętność pływania.

8. W spływie mogą brać udział osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w spływie tylko i wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej, z którą będą tworzyły załogę w kajaku.

9. Uczestnicy biorą udział w spływie na własną odpowiedzialność.

10. Organizator nie bierze na siebie odpowiedzialności za rzeczy zagubione, szkody osobowe, rzeczowe i majątkowe, które wystąpią przed, w trakcie lub po zakończeniu spływu.

11. Uczestnik spływu ponosi pełne koszty utraconego lub zniszczonego sprzętu pływającego oraz pokrywa wyrządzone przez siebie szkody.

12. Uczestnikowi przysługuje zwrot wniesionych opłat w przypadku złożenia rezygnacji ze spływu najpóźniej do 12.09.2013

13. W przypadku zgłoszenia rezygnacji w dniu rozpoczęcia spływu, spóźnienia na zbiórkę, skrócenia pobytu na spływie itp. opłata za spływ nie podlega zwrotowi. Spływ odbędzie się bez względu na pogodę.

14. O uczestnictwie w spływie decyduje kolejność zgłoszeń.

15. Wniesienie opłaty jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu Spływu.

16. Zgłoszenia i wpłaty wpisowego do dnia 12.09.2013r - zgłoszenia osobiste i wpłaty w kwocie 40,- od osoby przyjmowane będą : Bar Piwny, ul. Reymonta 14 w godz. 10.00 – 18.00 Informacje dodatkowe można uzyskać telefonicznie: 509 044 106 Ilość kajaków ograniczona.

17. Obowiązki uczestników -przestrzeganie regulaminu -podporządkowanie się decyzjom kierownictwa spływu i ratowników WOPR -przestrzeganie zasad ochrony przyrody oraz zasad bezpieczeństwa na wodzie -niesienie pomocy innym uczestnikom spływu -płyniecie w kamizelce asekuracyjnej -nie spożywanie alkoholu w czasie trwania spływu -posiadanie w kajaku zabezpieczenia przed zamoczeniem ubrania zapasowego -cenne przedmioty (dokumenty osobiste, telefony, aparaty fotograficzne) powinny być zabezpieczone przed zamoczeniem i utonięciem. -na spływie obowiązuje zakaz kąpieli w miejscach niedozwolonych.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Lokalizacja wydarzenia
  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy