Kalendarz imprez MOSiR 2010

KALENDARZ IMPREZ MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W SOCHACZEWIE 2010

PŁYWALNIA ,,ORKA’

STYCZEŃ 2010
5 .01.
Drużynowe Zawody Pływackie dla szkół podstawowych Pływalnia ,, ORKA”
8.01. Drużynowe Zawody Pływackie dla szkół gimnazjalnych Pływalnia ,,ORKA’
29.01 Otwarty Turniej kręglarski o tytuł ,, Kręglarz Miesiąca” Pływalnia ,,ORKA’
Styczeń Zajęcia AQUA AEROBIKU Pływalnia ,, ORKA”
Styczeń Zajęcia nauki i doskonalenia pływania Pływalnia ,, ORKA”

LUTY 2010
01.02 – 12.02
PÓŁKOLONIE DLA DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
- Festyny pływackie 5.02, 12.02 Pływalnia ,,ORKA’
01.02 – 12.02 FERIE ,, ZIMOWA NAUKA PŁYWANIA” / 10 lekcji po 45 min. / Pływalnia ,,ORKA’
05.02 Otwarty Feryjny Turniej Kręglarski Pływalnia ,, ORKA”
12.02 Otwarty Feryjny Turniej Kręglarski Pływalnia ,, ORKA”
17.02. Zawody dla osób niepełnosprawnych Pływalnia ,, ORKA”
Luty Zajęcia AQUA AEROBIKU Pływalnia ,, ORKA”

MARZEC 2010

19.03. VIII Szkolne Mistrzostwa Powiatu Sochaczewskiego w Pływaniu Pływalnia ,, ORKA”
31.03. Otwarty Turniej kręglarski o tytuł ,, Kręglarz Miesiąca” Pływalnia ,, ORKA”
Marzec Zajęcia AQUA AEROBIKU Pływalnia ,, ORKA”
Marzec Zajęcia nauki i doskonalenia pływania Pływalnia ,, ORKA”

KWIECIEŃ 2010
Kwiecień Inauguracja Mazowieckiej Ligi w Ratownictwie Wodnym – I Edycja Ligi Pływalnia ,, ORKA”
30.04. Otwarty Turniej Kręglarski o tytuł ,, Kręglarz Miesiąca” Pływalnia ,, ORKA”
Kwiecień, Maj, Czerwiec - Kurs Młodszego Ratownika
- Kurs Ratownika WOPR Pływalnia ,, ORKA”
Kwiecień Zajęcia AQUA AEROBIKU Pływalnia ,, ORKA”
Kwiecień Zajęcia nauki i doskonalenia pływania Pływalnia ,, ORKA”

MAJ 2010
3.05 Festyn wodny Pływalnia,, ORKA’
3.05 Majowy Turniej Kręglarski Pływalnia,, ORKA’
10.05. Mistrzostwa Powiatu w dwuboju dla szkół gimnazjalnych Pływalnia ,,ORKA’
Maj Zajęcia AQUA AEROBIKU Pływalnia ,, ORKA”
20.05. Międzypowiatowe Mistrzostwa w dwuboju dla szkół gimnazjalnych Pływalnia ,, ORKA”

CZERWIEC 2010
01.06. FESTYN WODNY- DZIEŃ DZIECKA Pływalnia ,, ORKA”
12.06. Otwarty Sochaczewski Turniej Kręglarski Pływalnia ,, ORKA”
13.06. DNI SOCHACZEWA – VIII Mistrzostwa Sochaczewa w pływaniu Pływalnia ,, ORKA”
Czerwiec Zajęcia AQUA AEROBIKU Pływalnia ,, ORKA”
Czerwiec Zajęcia nauki i doskonalenia pływania Pływalnia ,, ORKA”

LIPIEC 2010
2.07. I Otwarty Wakacyjny Turniej Kręglarski Pływalnia ,, ORKA”
LIPIEC Wakacyjna Nauka Pływania – 2 kursy Pływalnia ,, ORKA”
LIPIEC Wakacyjne Festyny Wodne 2.07; 23.07; Pływalnia ,, ORKA”

SIERPIEŃ 2010
6.08. II Wakacyjny Turniej Kręglarski Pływalnia ,, ORKA”
27.08. III Wakacyjny Turniej Kręglarski Pływalnia ,, ORKA”
SIERPIEŃ Wakacyjna Nauka Pływania – 2 kursy Pływalnia ,, ORKA”
SIERPIEŃ Wakacyjne Festyny Wodne 6.08; 27.08 Pływalnia ,, ORKA”

WRZESIEŃ 2010
24.09. Otwarty Turniej Kręglarski o tytuł Kręglarza Miesiąca Pływalnia ,, ORKA”
Wrzesień Zajęcia nauki i doskonalenia pływania Pływalnia ,, ORKA”
Wrzesień - Zajęcia AQUA AEROBIKU Pływalnia ,, ORKA”

PAŹDZIERNIK 2010
29.10. Otwarty Turniej Kręglarski o tytuł Kręglarza Miesiąca Pływalnia ,, ORKA”
Październik Zajęcia AQUA AEROBIKU Pływalnia ,, ORKA”
Październik Zajęcia nauki i doskonalenia pływania Pływalnia ,, ORKA”

LISTOPAD 2010
11.11. Ogólnopolskie zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości Pływalnia ,, ORKA”
Listopad Mikołajkowe Zawody Pływackie dla Szkół Powiatu Sochaczewskiego Pływalnia ,, ORKA”
26.11. Otwarty Turniej Kręglarski o tytuł Kręglarza Miesiąca Pływalnia ,, ORKA”
Listopad Zajęcia AQUA AEROBIKU Pływalnia ,, ORKA”
Listopad Zajęcia nauki i doskonalenia pływania Pływalnia ,, ORKA”

GRUDZIEŃ 2010
6.12. Mikołajkowy Festyn Wodny Pływalnia ,, ORKA”
28.12. Otwarty Turniej Kręglarski o tytuł Kręglarza Miesiąca Pływalnia ,, ORKA”
Grudzień Zajęcia AQUA AEROBIKU Pływalnia ,, ORKA”
Grudzień Zajęcia nauki i doskonalenia pływania Pływalnia ,, ORKA”

HALA SPORTOWA UL. KUSOCIŃSKIEGO 2

STYCZEŃ 2010
10.01. GODZ 10.00 HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
im. H. ORZESZKA Hala Sportowa ul. Staszica 101
16.01. GODZ.10.00 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OPEN- o puchar Burmistrza Miasta Sochaczew Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
16.01. GODZ.15.00 SOCHACZEWSKA LIGA KOSZYKÓWKI Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
17.01. Godz. 15.00 SOCHACZEWSKA LIGA KOSZYKÓWKI Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
23.01. Godz.15.00 SOCHACZEWSKA LIGA KOSZYKÓWKI Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
24.01 Godz.15.00 SOCHACZEWSKA LIGA KOSZYKÓWKI Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
30.01. Godz.16.00 MECZ TENISA STOŁOWEGO KOBIET Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
31.01. Godz.15.00 SOCHACZEWSKA LIGA KOSZYKÓWKI Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2

LUTY 2010
1.02. -14.02 FERYJNE TURNIEJE SPORTOWO-REKREACYJNE, ZAJĘCIA DLA DZIECI Z MOPS I CARITAS Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
6.02. GODZ.16.00 SOCHACZEWSKA LIGA KOSZYKÓWKI Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
07.02 GODZ.16.00 SOCHACZEWSKA LIGA KOSZYKÓWKI Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
13.02 GODZ.16.00 SOCHACZEWSKA LIGA KOSZYKÓWKI Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
14.02 GODZ.11.00 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OPEN- o puchar Starosty Sochaczewskiego Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
14.02. GODZ.16.00 SOCHACZEWSKA LIGA KOSZYKÓWKI Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
20.02 GODZ.16.00 SOCHACZEWSKA LIGA KOSZYKÓWKI Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
21.02. GODZ.16.00 SOCHACZEWSKA LIGA KOSZYKÓWKI Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
27.02 GODZ.16.00 EKSTRAKLASA KOBIET TENIS STOŁOWY Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
28.02 GODZ.16.00 SOCHACZEWSKA LIGA KOSZYKÓWKI Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2

MARZEC 2010
06.03 GODZ.16.00 PLAY OFF SLK Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
07.03. GODZ.17.00 KONFRONTACJE- DRAGON p. CYPEL Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
13.03. GODZ. 10.00 TURNIEJE GIER PLANSZOWYCH Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
13.03 GODZ.16.00 PÓŁFINAŁY SLK Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
14.03 GODZ.16.00 EKSTRAKLASA KOBIET TENIS STOŁOWY Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
20.03 GODZ.16.00 FINAŁY I ZAKOŃCZENIE SLK Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
21.03 GODZ.11.00 MMA - DRAGON p. CYPEL Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
27.03. GODZ.10.00 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OPEN- o puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
28.03. GODZ.16.00 EKSTRAKLASA KOBIET TENIS STOŁOWY Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2

KWIECIEŃ 2010
11.04 GODZ.16.00 EKSTRAKLASA KOBIET TENIS STOŁOWY Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
17.04 GODZ.10.00 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OPEN- o puchar Naczelnika Wydziału Oświaty Kultury i Sportu UM Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
18.04 GODZ.16.00 EKSTRAKLASA KOBIET TENIS STOŁOWY Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
25.04 GODZ.10.00 TURNIEJ JUDO UKS „ORKAN” Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2

MAJ 2010

08.05 GODZ.16.00 EKSTRAKLASA KOBIET TENIS STOŁOWY Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
09.05 GODZ.10.00 TURNIEJ KOSZYKÓWKI OPEN Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
15.05 GODZ.10.00 GRY PLANSZOWE Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
22.05 GODZ.16.00 EKSTRAKLASA KOBIET TENIS STOŁOWY Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
23.05 GODZ.10.00 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OPEN- o puchar Dyrektora MOSiR Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
29.05 - 30.05. TURNIEJE Z OKAZJI DNI RODZINY Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2

CZERWIEC 2010 Turnieje z okazji Dni Sochaczewa
12.06. Godz.10 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OPEN Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
13.06. TURNIEJ JUDO Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
20.06 Godz.10.00 Turniej Koszykówki o puchar Dyrektora MOSiR Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
27.06. Godz.10.00 Gry planszowe Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2

LIPIEC-SIERPIEŃ 2010
WAKACYJNE TURNIEJE SPORTOWO- REKREACYJNE Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
29.08. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ JUDO Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2

WRZESIEŃ 2010

3.09. OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
5.09. XXVII Półmaraton Szlakiem Walk nad Bzurą
12.09. Godz.10.00 Gry planszowe Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
19.09 Godz.10.00 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OPEN O PUCHAR WÓJTA GMINY SOCHACZEW Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
25.09. Godz.16.00 EKSTRAKLASA TENISA STOŁOWEGO KOBIET Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
26.09. VI EDYCJA POLSKIEJ LIGI SHOTTO Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2

PAŹDZIERNIK 2010
3.10. Godz.16.00 Ekstraklasa Tenisa Stołowego Kobiet Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
9.10. MMA Zawody Dragon Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
10.10. VI BIEG PAPIESKI Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
24.10. Godz.16.00 Mecz Ekstraklasy Tenisa Stołowego Kobiet Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
31.10. TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OPEN – O PUCHAR DYREKTORA MOSiR Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2

LISTOPAD 2010
7.11. Godz.16.00 MECZ EKSTRAKLASY TENISA STOŁOWEGO KOBIET Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
11.11. INAUGURACJA SOCHACZEWSKIEJ LIGI KOSZYKÓWKI Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
14.11. GODZ.15.00 II Kolejka Sochaczewskiej Ligi Koszykówki Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
21.11. GODZ.16.00 MECZ EKSTRAKLASY TENISA STOŁOWEGO KOBIET Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
27.11 GODZ.10.00 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OPEN – O PUCHAR SKTS PANA GAWRYLCZYKA Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
28.11. III Kolejka Sochaczewskiej Ligi Koszykówki Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2

GRUDZIEŃ 2010
4.12 GODZ.16.00 MECZ EKSTRAKLASY TENISA STOŁOWEGO KOBIET Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
5.12 GODZ.16.00 IV Kolejka Sochaczewskiej Ligi Koszykówki Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
12.12 GODZ.16.00 V Kolejka Sochaczewskiej Ligi Koszykówki Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2
19.12 VI Kolejka Sochaczewskiej Ligi Koszykówki Hala Sportowa ul. Kusocińskiego 2


LODOWISKO

FERIE NA LODOWISKU (GRY I ZABAWY)

14.02 WALENTYNKI NA LODOWISKU


BOISKO ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ
1.03.-30.11. DOSTĘPNE DLA CHĘTNYCH CODZIENNIE W GODZ.16.00-21.00
LIPIEC – SIERPIEŃ- TURNIEJE SIATKÓWKI I TENISA ZIEMNEGO

SKATEPARK
CZYNNY CODZIENNIE DLA WSZYSTKICH CHĘTNYCH


HALA SPORTOWA UL. CHOPINA 101

STYCZEŃ 2010
3.01 Godz. 15.00 Sochaczewska Halowa Liga Piłki Nożnej Hala Sportowa ul. Chopina 101
9.01. Godz. 15.00 Sochaczewska Halowa Liga Piłki Nożnej Hala Sportowa ul. Chopina 101

16.01. Godz. 15.00 Sochaczewska Halowa Liga Piłki Nożnej Hala Sportowa, ul. Chopina 101
22-24.01 Wystawa gołębi rasowych i ozdobnych Hala Sportowa ul. Chopina 101
30.01. Godz. 15.00 Sochaczewska Halowa Liga Piłki Nożnej
Hala Sportowa ul. Chopina 101

31.01 Godz. 15.00 Sochaczewska Halowa Liga Piłki Nożnej
Hala Sportowa ul. Chopina 101

LUTY 2010
1 – 14.02. Feryjne turnieje sportowo – rekreacyjne dla dzieci i młodzieży Hala Sportowa ul. Chopina 101
6.02. Godz.18.00 Sochaczewska Halowa Liga Piłki Nożnej Play Off
Hala Sportowa ul. Chopina 101
7.02 Godz. 16.00 Sochaczewska Halowa Liga Piłki Nożnej Play off / rewanże Hala Sportowa ul. Chopina 101
13.02. Godz.16.00 Sochaczewska Halowa Liga Piłki Nożnej -finały Hala Sportowa ul. Chopina 101
14.02 Godz.16.00 Sochaczewska Halowa Liga Piłki Nożnej –finały/rewanże/-zakończenie Hala Sportowa ul. Chopina 101
20.02 Godz.11.00 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew Hala Sportowa ul. Chopina 101

MARZEC 2010
Ogólnopolski Konkurs Tańca Towarzyskiego
7.03 Godz.11.00 Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt z okazji dnia kobiet o puchar Burmistrza Gminy Miasta Sochaczew Hala Sportowa ul. Chopina 101
13.03 Godz.11.00 Otwarty Turniej w Siatkówkę o puchar Wice Burmistrza Gminy Miasta Sochaczew Hala Sportowa ul. Chopina 101
28.03 Godz. 14.00 Turniej Trio Basket Hala Sportowa ul. Chopina 101

KWIECIEŃ 2010
IV edycja Szkolnej Ligi Siatkówki Chłopców Szkół Ponagimnazjalnych Hala Sportowa ul. Chopina 101
10.04 Godz. 12.00 Otwarty Turniej Warcabowy
Hala Sportowa ul. Chopina 101

17.04. Godz.11.00 Turniej w piłkę nożną Szkół Gimnazjalnych o Puchar Burmistrza Hala Sportowa ul. Chopina 101/boisko ze sztuczną nawierzchnią
24.04. Godz.11.00 Turniej w Piłkę Nożną Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora MOSiR Hala Sportowa ul. Chopina 101/boisko ze sztuczną nawierzchnią

MAJ 2010

IV edycja Szkolnej Ligi Siatkówki Chłopców Szkół Ponagimnazjalnych

1-3.05. Turnieje sportowo – rekreacyjne z okazji Świąt majowych ul. Chopina 101
16.05. 11.00 Turniej Piłki Nożnej Open o puchar Komisji Sportu Boisko, ul. Chopina 101
30.05 11.00 Turniej w piłkę nożną szkół podstawowych z okazji Dnia Dziecka – Dni Rodziny Boisko, ul. Chopina 101

CZERWIEC 2010

12 - 13.06 Turnieje sportowo-rekreacyjne z okazji Dni Sochaczewa ul. Chopina 101
27.06 Godz. 12.00 Turniej Siatkówki plażowej na rozpoczęcie wakacji o Puchar Przewodniczącej Rady Miasta Boisko, ul. Chopina

LIPIEC – SIERPIEŃ 2010

Wakacyjne Turnieje sportowo – rekreacyjne w piłkę nożną dla dzieci i młodzieży
Koszykówka 3 osobowa
Grand Prix w siatkówce plażowej
Hala sportowa, Boisko ze sztuczną nawierzchnią, wielofunkcyjne boisko asfaltowe – ul. Chopina 101

WRZESIEŃ 2010
4.09. Godz.9.30 Turniej w Siatkówkę Plażową ul. Chopina 101

25.09 Godz. 11.00 Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Z-cy Dyrektora MOSiR Hala Sportowa ul. Chopina 101

PAŹDZIERNIK 2010
Ogólnopolski Konkurs Tańca Towarzyskiego
Bieg Papieski – 10.10. organizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Sporu i Rekreacji „Razem i Sprawnie”
Szkolna Liga Siatkówki Hala Sportowa ul. Chopina 101

LISTOPAD 2010
Sochaczewska Halowa Liga Piłki Nożnej
Szkolna Liga Siatkówki
Halowe Turnieje Sportowo - Rekreacyjne Hala Sportowa ul. Chopina 101

GRUDZIEŃ 2010
Sochaczewska Halowa Liga Piłki Nożnej
Halowe Turnieje Sportowo – Rekreacyjne
Hala Sportowa ul. Chopina 101

OGRÓDEK JORDANOWSKI

KWIECIEŃ 2010 Obchody Dnia Ziemi
Dni Rodziny Ogródek Jordanowski
26.05 „Mama w oczach dziecka” – konkursy rysunkowe – Dni Rodziny Ogródek Jordanowski

CZERWIEC 2010 Otwarte Turnieje w Tenisa Stołowego o puchar Burmistrza Miasta Ogródek Jordanowski
LIPIEC 2010 Festyny sportowo – rekreacyjne
organizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Sporu i Rekreacji „Razem i Sprawnie”
Ogródek Jordanowski
SIERPIEŃ 2010 Festyny sportowo – rekreacyjne
organizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Sporu i Rekreacji „Razem i Sprawnie”
Ogródek Jordanowski








 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Dokumenty (1)



Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy