Kamil Łukasz Lisowski - kandydat do Rady Powiatu

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kamil Łukasz Lisowski - kandydat do Rady Powiatu Wybory samorządowe 2014 sochaczew

Mam 36 lat. Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie pracuję, jako Planista w jednej z firm branży farmaceutycznej.  

Wychowałem się w Sochaczewie a od 9 lat wraz z Żoną i 7- letnią Córką mieszkam w Mokasie.

W wyborach samorządowych ubiegam się o mandat radnego powiatu sochaczewskiego z ramienia bezpartyjnego ugrupowania KWW „Porozumienie Obywatelskie Sochaczew”.

Nie jestem politykiem, ale zwykłym obywatelem, mieszkańcem powiatu sochaczewskiego, rodzicem, który uważa, że interesy i potrzeby mieszkańców Naszej „Małej Ojczyzny” powinny być zawsze stawiane na pierwszym planie. 

W pracy na rzecz powiatu sochaczewskiego będę starał się wykorzystywać swoje doświadczenie zawodowe, zdolności analityczne oraz wiedzę z zakresu funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego. 

Chcę prowadzić również otwarty dialog, który pozwoli na znalezienie optymalnych rozwiązań nurtujących Państwa problemów a także na wprowadzenie nowych pomysłów. Uważam, że taka forma działalności samorządowej jest właściwa. Pozwoli ona poznać potrzeby mieszkańców oraz da możliwość zaangażowania się w proces nakreślania nowych, lepszych, wspólnych celów w drodze do rozwoju Naszego Regionu.

Zachęcam do udziału w głosowaniu. 

To od Państwa zależy przyszłość i kierunek, w jakim podążamy.

Z wyrazami szacunku

Kamil Łukasz Lisowski

Porozumienie Obywatelskie Sochaczew 


 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

metasekwojametasekwoja
0
Życzę powodzenia. W Mokasie się urodziłam, tam mieszkała moja babcia, spędzałam tam dużo czasu w dzieciństwie. Niech się Panu uda, bo tylko mieszkaniec tej wioski może reprezentować jej sprawy. (2014-11-04 12:07)
IrekisIrekis
0
Serdecznie dziękuje że zdecydował się Pan startować z list naszego komitetu.
Życzę sukcesu wyborczego
Irek Kisiołek (2014-11-04 12:25)
kuc300kuc300
0
Jesteśmy dumni ,że jest Pan wśród Nas . Trzymamy kciuki . (2014-11-04 20:53)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy