Sochaczewscy kandydaci do Parlamentu Europejskiego

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Sochaczewscy kandydaci do Parlamentu Europejskiego Partie polityczne sochaczew

Już 26 maja b.r. odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Kim są sochaczewscy kandydaci na nowych europosłów?

 Polska została podzielona na 13 okręgów wyborczych. W okręgu nr 5 (z komisją wyborczą w Warszawie II), oprócz powiatu sochaczewskiego znajdują się także powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, żuromiński, żyrardowski, białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński, garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski oraz miasta na prawach powiatu – Płock, Radom, Ostrołęka i Siedlce.

Wśród 80 nazwisk kandydatów do Parlamentu Europejskiego znajdziemy również te, które należą do mieszkańców naszego miasta. Sochaczewscy kandydaci na europosłów to:

- poz. 8. Matyjaszek Artur Mariusz, 35 lat, pedagog, Sochaczew- KKW Lewica Razem - (Partia Razem, Unia Pracy, RSS);

- poz. 4. Kloch Adam Roman, 55 lat, przedsiębiorca, Sochaczew- KWW Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski;

- poz. 4. Małecki Maciej, 44 lata, poseł na Sejm RP, Sochaczew- KW Prawo i Sprawiedliwość;

- poz. 6. Karniewicz Mateusz, 21 lat, student, Sochaczew- KW Wiosna Roberta Biedronia.


26 maja 2019 roku mieszkańcy będą mogli oddać swój głos w wyborach. Poniżej przedstawiamy listy kandydatów do Parlamentu Europejskiego startujących w okręgu nr 5.


KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY


1. GODEK Kaja Urszula  filolog angielski, Warszawa;

2. BŁASZCZYK Stefan, specjalista ds. organizacji i zarządzania, Przytyk;

3. SZEWCZYK Marek Wacław, prawnik, Lipsko, 4. ZALEŚNA Katarzyna Anna, prawnik, Warszawa;

5. KORWIN-MIKKE Jacek Baltazar, przedsiębiorca, Otwock;

6. STRUS Sylwia, higienistka stomatologiczna, Siedlce;

7. NITECKA Ewa Alicja, nauczycielka, Warszawa;           

8. WITASZEK Sławomir, przedsiębiorca, Czosnów;

9. DRZEWIŃSKI Piotr Michał, przedsiębiorca, Warszawa;

10. MOJZESOWICZ Wojciech, rolnik, Gogolinek.       


KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA


1. PIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna, prawnik, Warszawa;               

2. FAJDEK Patryk, student, Radom;

3. ŻMIJEWSKA Aleksandra Małgorzata, ortoptystka, Ciechanów;

4. GRYCHTAL Sławomir Włodzimierz, inżynier mechaniki, Radom;

5. ŻABICKA Monika Maria, księgowa, Zatory;

6. KARNIEWICZ Mateusz, student, Sochaczew;

7. PIASECKA Anna, przedstawiciel medyczny, Nowe Iganie;

8. MAĆKOWIAK Patryk, lekarz weterynarii, Sytki;

9. ZIEMNICKA Małgorzata Maria, urzędnik sądowy, Radom;

10. MARZEC Marcin, przedsiębiorca, Płock.


KWW KUKIZ'15


1. HUSIEW Barbara, pracownik administracyjno-biurowy, Piastów;

2. PIŁKA Marian, historyk, Trąbki;

3. PATER Agata Bożena, radca prawny, Radom;

4. LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz, inżynier technologii drewna, Nieznamierowice;

5. KLIMKOWSKI Sławomir, starszy operator procesów produkcyjnych, Jaroszewo Wieś;

6. BORDZIO-BERUS Irena, nauczyciel, Bobrek Kolonia;

7. FRYDRYK Jakub, przedsiębiorca, Ostrołęka;

8. JĘDRZEJEWSKI Robert Witold, kierowca, Druchowo;

9. POMORSKA Karolina Agnieszka, politolog, Ciepielów;             

10. SANKOWSKA-GRABCZUK Lidia Izabela, rzecznik prasowy, Warszawa.


KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI


1. KALINOWSKI Jarosław, rolnik, Jackowo Górne;

2. ROSATI Dariusz Kajetan, wykładowca akademicki, Warszawa;

3. SITARSKI Ireneusz Robert, ekonomista, Warszawa;

4. KALINOWSKA Katarzyna, nauczyciel akademicki, Radom;

5. WOJTUNIK Paweł, policjant, Warszawa;

6. KUBALEWSKI Wojciech Marian, doradca klienta, Warszawa;         

7. UCHWAŁ Aneta, pracownik administracji samorządowej, Płock;

8. LANC Elżbieta, urzędnik samorządowy, Sadowne;

9. KRASKA-ROMANOWSKA Beata, ekonomista, Długi Kąt;

10. HIBNER Jolanta Emilia, inżynier inżynierii środowiska, Warszawa.


KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ


1. BIELAN Adam Jerzy, politolog , Warszawa;         

2. KOC Maria Zofia, etnograf, Węgrów;

3. KUŹMIUK Zbigniew Krzysztof, nauczyciel akademicki, Radom;

4. MAŁECKI Maciej, poseł na Sejm R, Sochaczew;

5. KWIECIEŃ Anna, ekonomista, Radom;        

6. CZARTORYSKI Arkadiusz, nauczyciel, Ostrołęka;

7. WARGOCKA Teresa Anna, socjolog, Mińsk Mazowiecki; 

8. KRZĘTOWSKA Agnieszka Maria, nauczyciel akademicki, Płock;

9. ROMANOWSKI Rafał, urzędnik państwowy, Maków Mazowiecki;

10. OPIOŁA Marek, politolog, Płock;



KKW LEWICA RAZEM - PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS


1. OLKO Dorota Zofia, socjolog, Siedlc;

2. DOBROWOLSKI Mateusz, dziennikarz, , Warszawa;

3. ŻYTKOWSKA-PRUS Anna Izabela, nauczyciel języka obcego, Kotarwice;

4. PIÓROWICZ Jerzy Wojciech, specjalista administracji publicznej, Białkowo;

5. ADAMCZYK Małgorzata Joanna, tłumacz, Warszawa;

6. TRYSIŃSKI Piotr, inżynier mechatronik, Lipsko;

7. KOSIEC Justyna Agnieszka, asystent przetwarzania danych, Radom;

8. MATYJASZEK Artur Mariusz, pedagog, Sochaczew;

9. SARNOWSKA Weronika Natalia, specjalista do spraw marketingu i handlu, Warszawa;

10. PŁATOS Sławomir, inżynier elektryk automatyk, Radom.



KWW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI


1. ROSIEWICZ Andrzej Wacław, artysta estradowy, Warszawa;

2. GAJOWNICZEK Krzysztof, urzędnik państwowy, Chlewiska;

3. BUDZYŃSKA Jadwiga Barbara, ekonomista, Radom;

4. KLOCH Adam Roman, przedsiębiorca, Sochaczew;

5. MARCINIAK Elżbieta, ekonomista, Warszawa;

6. KŁOBUKOWSKI Paweł, przedsiębiorca, Wyszogród;

7. DŁUGOŁĘCKI Mariusz, prawnik, Warszawa;

8. LENART Karolina, fizjoterapeuta, Klwatka Szlachecka;          

9. KĘPA Justyna Joanna, nauczyciel, Kobylin;

10. KOWALIK Rafał Grzegorz, inżynier, Radom.


KW JEDNOŚĆ NARODU


1. STAROSIELEC Romuald Tadeusz, dziennikarz, Warszawa;

2. POŁANECKI Paweł Mieczysław, ekonomista, Warszawa;

3. ŻEBROWSKA Irena Małgorzata, teolog, Warszawa;

4. CIECHANOWICZ Jan, wykładowca akademicki, Kamieniec;

5. SZMIGIEL Beata, farmaceuta, Warszawa;

6. MACIEJEWSKI Jakub, przedsiębiorca, Pionki;

7. MAROSZEK Adam Jarosław, przedsiębiorca, Klwatka Królewska;

8. RACZYŃSKA Jolanta, przedsiębiorca, Radom;        

9. SZCZYPIÓR Jolanta Elżbieta, rolnik, Osuchów;

10. JANOWSKI Gabriel, nauczyciel akademicki, Stare Paszczyce.

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

robroyrobroy
+2
Panie Małecki ! ja bardzo proszę,niech Pan tam nie idzie .Kto sie wstawi za Sochaczewem,kto zrobi tyle dobrego dla naszego miasta jak Pan zrobił? usilnie namawiam rodzinę i znajomych aby na Pana nie głosowali do Europy !.Czyń dobro nam ! w Socho! (2019-05-01 21:16)
NovJanNovJan
+3
ciekawy zawód ma nasza gwiazda parlamentarna , "poseł na sejm" , inni kandydaci moga być nauczycielami, rolnikami , prawnikami itp.. a nasza gwiazda "jest z zawodu posłem";)



  (2019-05-02 08:56)
RouterRouter
0
o ilu ich ,na kogo oddać głos?, (2019-05-02 17:50)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy