Kandydat do Rady Gminy Nowa Sucha Okręg 5 Zbigniew Kocimski – poz. 2

Zdjęcia i foto: Kandydat do Rady Gminy Nowa Sucha Okręg 5 Zbigniew Kocimski – poz. 2 Wybory samorządowe 2014 sochaczew

Kandydat do Rady Gminy Nowa Sucha Okręg 5

Zbigniew Kocimski – Okręg 5, poz. 2

Mam 61 lat, żonaty, jeden dorosły syn.  Jestem dziadkiem trzech wspaniałych wnuków. Mam wykształcenie średnie techniczne, ukończyłem Technikum Mechaniczne w Sochaczewie.

Przez ponad 25 lat pracowałem w Fabryce Kabli w Ożarowie Mazowieckim. Podczas pracy zawodowej, zapoznałem się z zasadami funkcjonowania dużej organizacji przemysłowej, oraz zdobyłem wiedzę i doświadczenie jak skutecznie zarządzać potencjałem ludzkim.

W latach 90 byłem jednym z pomysłodawców i organizatorów Komitetu Osiedlowego w Kozłowie Biskupim. Naszym celem była wspólna inwestycja mieszkańców i gminy – budowa asfaltowych dróg na naszym osiedlu. To przedsięwzięcie zakończyło się pełnym sukcesem.

Praca na rzecz poprawy warunków życia mieszkańców daje mi dużo satysfakcji. Mam wiele pomysłów, jestem skuteczny w działaniu i dlatego chcę wykorzystać swój zapał oraz doświadczenie w pracy na rzecz lokalnej społeczności.

Jest jeszcze wiele do zrobienia. Będziemy wspólnie dynamicznie zmieniać na lepsze naszą gminę, jeżeli właściwi ludzie obejmą decyzyjne stanowiska w strukturach samorządowych.

Drodzy mieszkańcy Kozłowa Biskupiego 16 listopada 2014 roku liczę na Wasze głosy.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy