Kandydat do Rady Powiatu Paweł Kocimski – Okręg Nr 2 poz.2

Zdjęcia i foto: Kandydat do Rady Powiatu Paweł Kocimski – Okręg Nr 2 poz.2 Wybory samorządowe 2014 sochaczew

Paweł Kocimski – poz. 2

 Mam 58 lat. Od urodzenia jestem mieszkańcem Ziemi Sochaczewskiej. Mam wspaniałą rodzinę, żonę, córkę, zięcia i dwie wnuczki. Jestem lokalnym przedsiębiorcą. W latach siedemdziesiątych do połowy lat dziewięćdziesiątych pracowałem w państwowych, instytucjach, specjalizując się w dziedzinie hydrauliki i szeroko pojętego budownictwa. Później podjąłem decyzję o prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Na przestrzeni wielu lat, prowadząc własne firmy stwarzałem wiele miejsc pracy, starałem się zawsze dobrze wynagradzać swoich pracowników, aby mogli zapewnić swoim rodzinom godne życie. Należę do grupy drobnych przedsiębiorców, którzy od kilku lat borykają  się z wielkimi problemami, aby utrzymać się na rynku pracy. Kolejne rządy pozostają wyłącznie przy obietnicach poprawy warunków dla drobnych przedsiębiorców, ale to na tym się kończy. Ci, których praca składa się w dużym stopniu na wzrost dochodu narodowego, pozostawiani są ciągle ze swoimi problemami sami.

Jeśli zostanę radnym rady powiatu, będę walczył z wszelkimi przejawami patologii przede wszystkim w  tym obszarze, w naszym powiecie.

Obecne samorządy lokalne zamiast pracować intensywnie na rzecz poprawy warunków życia i egzystencji swoich mieszkańców, zdolne są praktycznie wyłącznie do prowadzenia wojenek o stołki na wszystkich szczeblach władzy samorządowej. Taki styl uprawiania władzy doprowadza i stwarza w konsekwencji doskonałe warunki do wybuchu różnego rodzaju afer przestępczych i niesławy na cały kraj.

Chcę twardo walczyć o porządek, ład i sprawiedliwość. Zapewniam, że będę niezłomnym rzecznikiem  wszystkich swoich wyborców, nie szczędząc wysiłków na rzecz ochrony ich lokalnych interesów. Nie zawiodę Państwa zaufania.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy