Kandydat na Burmistrza – Miasto i Powiat Jednością

/ 7 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Kandydat na Burmistrza – Miasto i Powiat Jednością Wybory samorządowe 2014 sochaczew

MIASTO I POWIAT JEDNOŚCIĄ  -  to moje hasło wyborcze

 

TOMASZ KOCIMSKI  - kandydat na burmistrza Sochaczewa

                                 - kandydat do Rady Powiatu Okręg 3 poz.2

 

Jestem sochaczewianinem. Mam 37 lat, żonaty, ojciec trzech wspaniałych synów. Ukończyłem Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Zawodowo od 14 lat jestem związany z branżą produkcji i eksportu polskiej żywności. Równolegle od 8 lat aktywnie działam jako członek zarządu w jednej ze Wspólnot Mieszkaniowych w Sochaczewie. Praca na rzecz lokalnej społeczności jest moją pasją  Mam wiele pomysłów, jestem skuteczny i konsekwentny w działaniu.

Myślę, że posiadam odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe
i wiedzę predysponującą mnie do ubiegania się o pełnienie zaszczytnej funkcji burmistrza i radnego Rady Powiatu. Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej współpracy z partnerami zagranicznymi, biegła znajomość języka angielskiego
w mowie i w piśmie oraz wiedza na temat pozyskiwania środków europejskich pozwoli mi realizować zamierzenia, dzięki którym nasze miasto i powiat będą się mogły bardziej dynamicznie rozwijać.

Dlaczego Ja ? -  startuję w tegorocznych wyborach samorządowych dowiedzą się Państwo z mojej strony internetowej czynnej od 20.10.2014r. : www.tomaszkocimski.pl

Przyszedł najwyższy czas na zmiany kadrowe! 

Zapewniam, że nie zawiodę Państwa zaufania.

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (7)

windwind
0
Brawo dla SLD za odwagę i konsekwencję w działaniu, jak by nie patrzeć to będzie jedyny kandydat partyjny w tych wyborach - reszta to farbowane liski ... ja myślałem ze Pani Popiołek i Masłowski to jest sochaczewskie SLD, a tu prosze! (2014-10-17 16:43)
GizmoGizmo
0
Dlaczego Pan Masłowski nie startuje z list SLD i czerwona pani też nie ?
Masło przylepił się do Gaika bo sądzi, że jak On zostanie burmistrzem to coś mu skapnie.

Czy te osoby są w SLD czy nie ? (2014-10-18 14:41)
maksiomaksio
0
Pan Masłowski, Pani Popiołek i Pani Podsędek nie są już od 2 lat w SLD. (2014-10-18 21:29)
VIOLVIOL
0
Nareszcie mamy kandydata, który ma duże doświadczenie w ZARZĄDZANIU.
Uważam, że odpowiedni kandydat na odpowiednim miejscu! (2014-10-19 16:46)
zaskoczonyzaskoczony
0
Jako sympatyk lewicy jest mi przykro, że wielu wartościowych ludzi opusciło szeregi SLD, tym samym osłabiając listy. Z tego co obserwuję to Pan Chocian i Stasiak tez startują z konkurencyjnych komitetów. (2014-10-21 20:03)
numeriusnumerius
0
Za rozpad Sochaczewskiego SLD odpowiedzialne są 2 osoby .Pan Józef Gołębiowski i Pani Henryka Cieślak .To oni swoimi intrygami spowodowali że z Sojuszu odeszli najbardziej wartościowi działacze.Dodatkowo Pan Gołębiowski dogadał sie z burmistrzem Osieckim który to pomaga mu tworzyć listy wyborcze .....Mam nadzieję że burmistrz poinformował o tym swoich kandydatów mocno prawicowych że będą z komuchami przy jednym stole siedzieć. (2014-10-27 09:32)
numeriusnumerius
0
ps.Tomasz w takie bagno cię wkręcili ... (2014-10-27 09:34)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy