Karatecy z Sochaczewa trenowali pod okiem Ani Lewandowskiej

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Karatecy z Sochaczewa trenowali pod okiem Ani Lewandowskiej Sporty walki sochaczew
+2

Pięcioro karateków z Karate Klub Sochaczew brało udział w treningu prowadzonym przez Annę Lewandowską. Trening odbył się 11 listopada. Były to zajęcia ogólnorozwojowe, z elementami karate. Trening poprzedzony był interesującą rozmową na temat zdrowego żywienia, dzieci dowiedziały się m. in. co Robert je na śniadanie:).  

 

Ania Lewandowska / przypominamy 3 Dan Karate / jak zwykle nie zawiodła i swoją energią zaraziła wszystkich ćwiczących, dzięki czemu na treningu panowała rewelacyjna atmosfera. KKS reprezentowali, dając z siebie wszystko Bianka Kosmalska, Patrycja Stopczyńska, Igor Szymański, Jakub Krysztofiak i Patrycja Sobczak, która asystowała Ani podczas ćwiczeń :). Zajęcia odbywały się w Dojo Karate Klub Pruszków. 

Dziękujemy naszym kolegom z Pruszkowskiego Karate Klubu za zaproszenie i możliwość poćwiczenia pod okiem Ani Lewandowskiej. Wielkie dzięki również dla samej Ani za to, że pamięta o najmłodszych i pracuje z młodzieżą. Miejmy nadzieję, że już wkrótce wyselekcjonowana reprezentacja z naszego sochaczewskiego Klubu znowu zawita na podobnych zajęciach. 

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszego klubu zapraszamy na treningi. Info na www.karate-sochaczew.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy