Karatecy z Sochaczewa nie zwalniają tempa

/ 12 zdjęć
Zdjęcia i foto: Karatecy z Sochaczewa nie zwalniają tempa Sporty walki sochaczew
+7

Karatecy z Karate Klub Sochaczew nie zwalniają tempa:). W sobotę 2 grudnia w Podkowie Leśnej odbył się Turniej Ekomikołajkowy. Na matach stawiło się aż 400 młodych karateków z całego województwa. Sochaczew reprezentowała bardzo silna, bo aż 60 cio osobowa reprezentacja. Dla sporej części naszych klubowiczów były to pierwsze zawody. Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze, angażując się bardzo mocno w swoje starty. Nasi reprezentanci wywalczyli aż 11 pucharów w swoich kategoriach wiekowych! 1m. zajął Jakub Krysztofiak, 2m. Kalina Wiśniewska, 2m. Patryk Scęcelek, 3 miejsca wywalczyli Patrycja Stopczyńska, Julia Bujalska, Weronika Wilczyńska, Aleksandra Jengojan, Maja Kononowicz, Piotr Grajewski, Kuba Świątkowski, Franciszek Wojciechowski. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy. www.karate-sochaczew.pl