'' KARNAWAŁ WCIĄŻ TRWA ... "

/ 23 zdjęć
Zdjęcia i foto: '' KARNAWAŁ WCIĄŻ TRWA ... " Spotkania, jubileusze sochaczew
+18

Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie nawiązał kontakt z klubem seniora ''Ustronie'' ze Skierniewic przy, którym istnieje zespół folklorystyczny pod taką samą nazwą. Ostatnimi czasy mieliśmy zaszczyt gościć w Naszej placówce artystów z owego zespołu z jasełkami oraz na balu karnawałowym.

Nadszedł czas rewizyty, tym razem Nasi Mieszkańcy otrzymali zaproszenie do udziału w balu karnawałowym organizowanym przez klub seniora. Z zaproszenia skorzystaliśmy bardzo chętnie, jest to dla nas kolejna ciekawa forma spędzania wolnego czasu.

Na początek imprezy powitano Nas bardzo miłym słowem i gestem - otrzymaliśmy kwiaty oraz zapoznaliśmy się z pozostałymi uczestnikami balu. Zabawie karnawałowej towarzyszyły tańce przy wspaniałej muzyce, a także występ zespołu ''Powiślanki" z Kwidzynia.

Seniorzy wraz z Naszymi Mieszkańcami przy akordeonowym akompaniamencie razem biesiadowali i śpiweali znane piosenki takie jak: ''Jarzębina czerwona", ''Siadła pszczółka'' i wiele innych.

Wspólna zabawa trwała, a wraz z nią kolejne atrakcje chociażby tradycyjny słodki poczęstunek pączkami i faworkami z okazji Tłustego Czwartku.

Serdecznie dziękujemy organizatorom z Klubu Seniora ''Ustronie'' ze Skierniewic za zaproszenie i wspaniałą zabawę. Czekamy na kolejne tak miłe wspólne spotkania.

Wioletta Ziernik

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy