Karolina z Iwaszkiewicza zdobyła indeks

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Karolina z Iwaszkiewicza zdobyła indeks Edukacja sochaczew

                     W dniach 17 i 18 marca 2018 odbył się etap ogólnopolski Olimpiady Wiedzy o Mediach, w którym już po raz drugi uczestniczyła Karolina Łukawska z czwartej klasy Technikum Organizacji Reklamy w Zespole Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza. 

Po napisaniu eseju, a później wypełnieniu testu z wiedzy o mediach, znalazła się na 5 miejscu w województwie mazowieckim i dostała szansę rywalizacji z najlepszymi uczniami w kraju o indeksy na wymarzone studia oraz inne cenne nagrody. 

Etap centralny polegał na teście składającym się z czterdziestu pytań. Następnie dwanaścioro uczniów z największą ilością punktów, wzięło udział w quizie o mediach. Podczas tych dwóch dni poza testem było mnóstwo atrakcji, między innymi rozmowa z redaktorem Bogdanem Rymanowskim, znanym przede wszystkim z programu "Kawa na ławę" w TVN24, który opowiadał o wyzwaniach pracy dziennikarza. Uczestnicy Olimpiady udali się również do Planetarium Centrum Nauki Kopernik, gdzie obejrzeli niezwykłą projekcję na temat konstelacji gwiazd.

 Karolina została jedną z 48 laureatów i wygrała indeks uprawniający do podjęcia studiów w wybranym uniwersytecie na terenie Polski.

Pełni uznania dla osiągnięć Karoliny, zachęcamy do rozwijania swoich zainteresowań, sprawdzania możliwości, wykorzystywania wszystkich szans w drodze do osiągnięcia celu.

Jest wiele kierunków kształcenia i wiele dróg, które mogą prowadzić do sukcesu, jedną z nich jest udział w olimpiadach. Nie marnujcie tej szansy. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy