Kawa goryczy

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Kawa goryczy Rekreacja sochaczew

Pojechaliśmy na tzw. miasto napić się kawy. No, może nie specjalnie po to - kręciliśmy się, załatwialiśmy to i owo, urzędy, telefony i takie inne. Ale w końcu zachciało nam się uwieńczyć wyprawę filiżanką czegoś porządnego.

I oto - laboga! - widzimy stojący koło Urzędu Miasta foodtruck. Prawdziwy, autentyczny foodtruck, chyba pierwszy tego gatunku w naszej okolicy. A na burcie ma napis jak wół: KAWA

Podchodzimy: no wszystko jak trzeba, nawet stoliki i krzesełka są! Ja już zacieram ręce, zadowolony i Uśmiechnięty od ucha do ucha, zaglądam do środka, widzę porządny ekspres ciśnieniowy i krzątającego się w środku pana. Rzucam radosne: "Dzień dobry!"

A pan na to: "Ojej, no przykro mi, ale nic państwu już nie sprzedam. Ja tylko do piątej i już zacząłem sprzątać."

Zatkało mnie. Patrzę na zegarek: za dziesięć piąta. Ale już zaczął i skończył. I nawet nie pytając co chcemy zakłada, że nie. Bo nie.

Skończyło się na tym, że pojechaliśmy do McDonalda. 


Czasem mam wrażenie, że niezależnie co chce się zrobić w Sochaczewie, to zawsze się skończy w McDonaldzie.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

reptilianreptilian
0
Podobna sytuacja spotkała mnie w Sweet Cafe. Około godziny 21.45 ledwie otworzyłam drzwi, usłyszałam że już zamknięte. To jakim cudem otworzyłam te drzwi? :) Faktycznie tylko McD przyjmuje gości do ostatniej minuty. (2015-08-25 11:53)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy